PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

GAL KAS NORS SUSIDURE SU V60 D6 VARIKLIAIS?

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Gal kas nors susidure su v60 D6 varikliais?
rimcius
#21 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2019-06-20, 01:23
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Vienas iš jų, kuris mieliau grįšiu prie kačergos Smile


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
Edvakas
#22 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2019-06-20, 08:49
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2224
Įstojo: 2010-04-23
rimcius @ 2019-06-20, 01:23 rašė:
Vienas iš jų, kuris mieliau grįšiu prie kačergos Smile

Greitu metu nebeliks prieko grįšti Smile


-----
www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_4_4704.png

www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_4_4593.png

EX:
Volvo XC60 2.4D 2011m.
Volvo S60 D5 2004m.

-----
 
rimcius
#23 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2019-06-20, 11:16
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Tada ir neįgaliojo ženklą užsiklijuosiu prie visų kitų lipdukų Smile


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
ovido
#24 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2019-06-20, 21:43
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 71
Įstojo: 2017-01-17
Tadzius @ 2019-06-19, 23:11 rašė:
Nežinau su kokiu prius Jums teko važinėti bet aš kažkaip nesusivilioju prius, o ir seip jau ju kainos plug in labai dideles ir pasirinkimas mažas.

Kitas dalykas yra kiekvieno vairavimo stilius, buvo laikas kai ir as spaudžiau gazas dugnas, bet kažkaip mažėjas tas noras spausti, o ir šeip per kamščius kad ir spausi toli nenuspausi, susitinki tuos pačius prie sekančio šviesoforoSmile

Nuomos.gal yra, bet tokio automobilio kuri nusižiūrėjau nera nuomoje ir.išbandyt galimybiu nera. Tik žinau kas su tokiu vazineja tai galvoju reiketu pasiprasyti kad duotu bent truputi pavazineti, pasibandytiSmile

Del bėgiu junginėjimo tai aš asmeniškai ankščiau buvau labai prieš automatus, bet kai pavažinėjau su automatu ir ypač per kamščius tai manau mažai atsiranda kuris norėtu sedėt kamštyje ir vėl grižti prie tos „kačergos”.


Supranti begius jungineti galima ir su automatu, kada reikia pasiaukstini, kada reikia pasizemini pavaras gazo pagalba, taciau tas jausmas kaip is viso be begiu (kaip trulikas turejau omenyje) nes automatu tu jauti kada apsukos nukrenta kada pakyla - cia jokio variklio garso, jokiu turbinu svilpimo, jokiu penkiu ar sesiu cilindru (nekalbu net apie astunkes garsa) garso.... elektra yra kazkoks vakumas - spaudi ir nezinai ar tu vaziuoji ar ne - pastoviai turi vepsoti i skydeli kad jaustum greiti - nezinau gal priprantama, bet as liksiu geriau prie senu geru dyzeliniu penkiu ar sesiu kausu motoru.


-----
V70, XC70, V70 AWD(xc70facelift)

-----
 
Tadzius
#25 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2019-06-20, 23:05
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 35
Įstojo: 2017-02-25
ovido @ 2019-06-20, 21:43 rašė:
Tadzius @ 2019-06-19, 23:11 rašė:
Nežinau su kokiu prius Jums teko važinėti bet aš kažkaip nesusivilioju prius, o ir seip jau ju kainos plug in labai dideles ir pasirinkimas mažas.

Kitas dalykas yra kiekvieno vairavimo stilius, buvo laikas kai ir as spaudžiau gazas dugnas, bet kažkaip mažėjas tas noras spausti, o ir šeip per kamščius kad ir spausi toli nenuspausi, susitinki tuos pačius prie sekančio šviesoforoSmile

Nuomos.gal yra, bet tokio automobilio kuri nusižiūrėjau nera nuomoje ir.išbandyt galimybiu nera. Tik žinau kas su tokiu vazineja tai galvoju reiketu pasiprasyti kad duotu bent truputi pavazineti, pasibandytiSmile

Del bėgiu junginėjimo tai aš asmeniškai ankščiau buvau labai prieš automatus, bet kai pavažinėjau su automatu ir ypač per kamščius tai manau mažai atsiranda kuris norėtu sedėt kamštyje ir vėl grižti prie tos „kačergos”.


Supranti begius jungineti galima ir su automatu, kada reikia pasiaukstini, kada reikia pasizemini pavaras gazo pagalba, taciau tas jausmas kaip is viso be begiu (kaip trulikas turejau omenyje) nes automatu tu jauti kada apsukos nukrenta kada pakyla - cia jokio variklio garso, jokiu turbinu svilpimo, jokiu penkiu ar sesiu cilindru (nekalbu net apie astunkes garsa) garso.... elektra yra kazkoks vakumas - spaudi ir nezinai ar tu vaziuoji ar ne - pastoviai turi vepsoti i skydeli kad jaustum greiti - nezinau gal priprantama, bet as liksiu geriau prie senu geru dyzeliniu penkiu ar sesiu kausu motoru.


Kam patinka sedėti traktoriuje tai nesiginčiju ir nieko jiems nesakau.
Dėl garsų tai aš db važineju su benzu tai mieste kai jis stovi užkurtas net pasilenkti reikia, nes nuo aplinkinių dyzeliukų benzo variklio net nesigirdiGrin bet va tos vibracijos tai labai man nepatinka, taip pat kaip nepatinka ir virpančio panelio, braškančių plasmasių garsas. Gal elektros vakuumas padės man atrasti kamščių ramybęGrin

Taip pat galvoju ir skaičiuoju, kad įsigijęs hibridinį automobilį, kalbu būtent apie plug in variantus galiu sutaupyti. Skaičiavimai preliminarus, bet čia panašus principas kaip su verslu, prieš pradedamas remiesi rinka ir skaičiais, po to lieka investicija ir rizika.


-----
Volvo V70 2001 2,4 147kW

-----
 
Edvakas
#26 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2020-02-21, 20:09
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2224
Įstojo: 2010-04-23
Na ar pavyko nusipirkti? Smile


-----
www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_4_4704.png

www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_4_4593.png

EX:
Volvo XC60 2.4D 2011m.
Volvo S60 D5 2004m.

-----
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Gal kas susidūrė su klaida p2080? Įvairios tech. diskusijos 2 2018-06-12, 12:37
Pirkciau volvo s80 poranki (Sviesu , odini), ir dar kokiu nors sviesiu salono daliu. Perku 5 2014-03-24, 18:12
Gal kas yra labiau su Opeliu susidurę Kitų markių automobiliai 9 2013-01-21, 18:17
gal kas nors turi nebrangiai parduoti ratu varztus S80 99m :) tiesiog nerandu kur padejau :( Perku 1 2010-12-04, 12:30
2024 © Visos teisės saugomos.