PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

KREIVARANKIŲ SERVISAI (ATSILIEPIMAI, SKUNDAI) - PATARIAME, KURIŲ REIKTŲ VENGTI

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Kreivarankių servisai (atsiliepimai, skundai) - patariame, kurių reiktų vengti
Čiopa
#1 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-27, 16:39
Vartotojo avataras

Miestas: Mažeikiai
Pranešimai: 5180
Įstojo: 2007-03-12
Šioje temoje siūlome diskutuoti ir aptarti automobilių servisus ar paslaugų teikėjus, kurių paslaugomis nusivylėte. Galbūt į jūsų automobilį įdėjo nekokybišką detalę ar mazgą, beremontuodami kažką sugadino, sutvarkė automobilį ne iki galo, diagnozavo ne tą ligą, grubiai aptarnavo ar panašiai - galite čia pasidalinti savo įspūdžiais. Pageidaujama konkreti informacija, su argumentais, adresais, vardais ir aiškiais patarimais, kodėl būtent šito serviso reiktų vengti.
Šiaip nepatenkinti gyvenimu aplenkite šitą temą.

BMW, SAAB, VOLVO centras, tel 8 (677) 27325, Kaunas, Veiverių g. 132
KONDICIONIERIŲ SERVISAS Adresas: Ozo g. 6 , Vilnius
Kondicionierių centras
Tanagros servisas (Ukmergės g.)
Jarr autoservisas (Vilnius)
Automeistas servisas (Klaipėda)
"Kreivarankis" iš Kauno
"Autošaltis" Kaune
UAB Deiremsa iš Panevėžio
UAB "Agrija" (Vilnius)
www.ol-mark.com Serviso adresas Šiaurės g. 8, Vilnius
Redagavo AutoVikingas 2015-12-16, 08:41


-----
Volvo S80 D5 '03 AW55-50
ex. Volvo S80 2.5D '99 AW50-42
ex. Volvo S80 T5 '99 M56
ex. Saab 9-3 2.2tid '03
ex. Volvo XC70 D5 '02 AW55-50
ex. Volvo S40 1.8 '97

-----
 
sarasand
#1 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-27, 17:11
Vartotojo avataras

Miestas: Kaunas
Pranešimai: 141
Įstojo: 2009-02-08
http://www.auto.l...24026

Sitie bisky kreivom rankom dirba, viena karta net apgave yra, pasake kad padare darba kurio is tikro neatliko. Yra net buve kad masina remonto metu apgadina ir apsimeta kad tipo taip buvo, na dvieju apsilankymu uzteko kad daugiau ten nesirodyciau, veliau dar teko is kolegu girdet ne viena neigiama atsiliepima.
Redagavo sarasand 2010-07-27, 17:13


-----
SAAB 9-5 Linear 2,2TID MT MY02
EX SAAB 9-5 Aero MY00 B235R
EX VOLVO 850 T5 MY96
EX SAAB 9-3 se MY00 B205R 2,0 kolkas be chipo
EX SAAB 9000 AERO MY96 B204L 2,0+chip
EX SAAB 9-3 se MY02 B205E 2,0LPT +chip
EX SAAB 9000 CSE,MY96 B234L 2,3FPT+chip

Kaunas
 
Arunas
#2 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-27, 17:14
Vartotojo avataras

Miestas: vilnius
Pranešimai: 1535
Įstojo: 2009-02-25
as pasakyciau apie Aruno ale volvo serviza avizieniuose, jie net nezinojo kas stuksi, kai visi zino kas tdi stuksi, ir man turejo pakeisti siurblio dirza, po dvieju metu suzinojau kad jis nepakeistas, jei nepamirsiu idesiu nuotraukas kaip atrode dirzas, be 21 dancio. tai va, niekada mano ten kojos nebus.

Ratu suvedimas Eolto kur parduotuve ateities gatveje, man reikejo meistriukui rodyti kaip darosi gale suvedimas, ar isvirtimas, neatsimenu kas tiksliai , o jis man akis draske kad volvose nesidaro.


-----
volvo V70 tdi
kawasaki ZR7

-----
Cool
vilnius
 
Svolacius
#3 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-27, 17:51
Vartotojo avataras

Miestas: Vinius
Pranešimai: 155
Įstojo: 2008-03-06
Fabijoniskiu 43A,Vilnius.Pi*dabolu pi*dabolas.Daro tik tai ka susakei,o kad salia kelia gresme tavo ir kitu saugumui(mano atveju prasitrynusios stabdziu slangeles)-nemato.Pasiteisinimas-tu nieko nesakei.Tai koks tu tada autosaltkalvis?!!!!!
Beje,tai netaikoma ten pat isikurusiam ratu montavimui.Savo amato meistrai,nebrangininkai.O jaunuolis dirba ypac greitai ir kokybiskai.


-----
ex Mazda3 2.0 '05
(tamsoje ir gerai "prilupus" panasi i S40 )
V70 II D5

-----
 
tp
#4 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-28, 22:36
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 105
Įstojo: 2009-02-23
nepatiko www.ackondicionie... darbas
Istorija: po triju metu volvo eksploatavimo, sugalvojau pradet kondiske tvarkytis. Uzsuku pas juos: Pildymas - 80lt, su garantija -120Lt. Na ka gi, papildom su garantija, pasideram, sumokam 110Lt. AC veikia, bet... neilgai Sad Atvaziavus i kiema po susintuvu ant asfalto bala zaliu dazu. Vaziuojam vel pas juos: verdiktas - supuves sausintuvas ir jie mate kaip kapsi dazai, kai isvazinejau is ju... Na ka gi, sutinkam keist: jie pasiulo sausintuva uz 185lt, nesutikau, radau uz 125. Atvaziuoju po poros dienu, keitimas - 100Lt, pasideram iki 90lt uz ~30min darbavvShock.Mano atveztas sausintuvas Delfi replikuojamas atseit ju siulomas butu aliumininis ir su tarpiniu komplektu, manasis gelezinis be tarpiniu. Kondicinierius vel saldo, bet deja dar trumpiau nei pries tai. Skambinames po joniniu, taciau jie priimt negali, bo dirba kaip tycia trumpiau nei visada. Na ok, darbai neleido pasirodyti kitu laiku. Nutaikiau proga, skambinu po 3 savaiciu, susitariam apziurai. Atvaziuoju, apziuri, yra nesandariu sujungimu prie ac radiatoriaus. Yra pasiuloma dar pridet 130lt ir sutvarkys, apie garantija pildymui jau tyli, nes praejo 3 savaites ir ji nebegalioja (apie si termina nebuvo uzsiminta, o tik liepta atvaziuoti po savaites patikrinimui..)
Butu idomu, kad nusimanantys pakomentuotu, nes mano kukliom ziniom, pildymo iranga dirba ciklais: freono issiurbimas, vakuumo testas, jei viskas ok pildymas, o jie pilde iskart ir liepe vazinet. Ar neturejo jie pries tai patikrinti ir tik paskui pildyti?


-----
Volvo 850 TDI 1996m.

Fiat 126 1990m.

-----
 
Johny
#5 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-28, 22:42
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 4263
Įstojo: 2008-01-06
tp, cia Neriuxs'as tau viska issamiai papasakot gali


-----
Volvo V70II d5 (daily)
Volvo 940 / 2.3 Turbo 250HP (kolkas) / Estate (FunCar)

Pakabos, stabdžių, smulkus variklių remontas, padangų montavimas, suvirinimo darbai
https://www.faceb...hnyGarazas

-----
Vilnius, 860339105
 
Neegzistuojantis vartotojas
#6 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-28, 23:22

tp @ 2010-07-28, 22:36 rašė:
nepatiko www.ackondicionie... darbas
Istorija: po triju metu volvo eksploatavimo, sugalvojau pradet kondiske tvarkytis. Uzsuku pas juos: Pildymas - 80lt, su garantija -120Lt. Na ka gi, papildom su garantija, pasideram, sumokam 110Lt. AC veikia, bet... neilgai Sad Atvaziavus i kiema po susintuvu ant asfalto bala zaliu dazu. Vaziuojam vel pas juos: verdiktas - supuves sausintuvas ir jie mate kaip kapsi dazai, kai isvazinejau is ju... Na ka gi, sutinkam keist: jie pasiulo sausintuva uz 185lt, nesutikau, radau uz 125. Atvaziuoju po poros dienu, keitimas - 100Lt, pasideram iki 90lt uz ~30min darbavvShock.Mano atveztas sausintuvas Delfi replikuojamas atseit ju siulomas butu aliumininis ir su tarpiniu komplektu, manasis gelezinis be tarpiniu. Kondicinierius vel saldo, bet deja dar trumpiau nei pries tai. Skambinames po joniniu, taciau jie priimt negali, bo dirba kaip tycia trumpiau nei visada. Na ok, darbai neleido pasirodyti kitu laiku. Nutaikiau proga, skambinu po 3 savaiciu, susitariam apziurai. Atvaziuoju, apziuri, yra nesandariu sujungimu prie ac radiatoriaus. Yra pasiuloma dar pridet 130lt ir sutvarkys, apie garantija pildymui jau tyli, nes praejo 3 savaites ir ji nebegalioja (apie si termina nebuvo uzsiminta, o tik liepta atvaziuoti po savaites patikrinimui..)
Butu idomu, kad nusimanantys pakomentuotu, nes mano kukliom ziniom, pildymo iranga dirba ciklais: freono issiurbimas, vakuumo testas, jei viskas ok pildymas, o jie pilde iskart ir liepe vazinet. Ar neturejo jie pries tai patikrinti ir tik paskui pildyti?

Tokiems "meistrams" reiktu dantis pratikrinti,prigavo ir daro litus is tavo bedos,Vilnius,ne nuostabu,visai kaip Kanapinio istorijose....
Reikalas tame kad pries pildant reikia tikrint sistema (tai daro kiekvienas save gerbentis servisas,jei sistema tuscia) Tikrinimo budas kuri numato gamintojas (vakumu) yra "juokingas" vakumas padaromas -1 atmosfera kai tuo tarpu darbineje busenoje sistemoje slegis siekia iki 25 atmosferu (tam tikrose vietose)
Galeciau daug prirasyti,tiesiog situacija ta kad tave apgavo,kitaip vertinti negaliu.
Pasiulyciau savo paslaugas bet tolokai tau iki Siauliu,nors jei tiek sumokejai uz darbus butumem padare perpus pigiau ir A/C veiktu...
Net nezinau ka pasiulyti,belieka apgailestauti Sad


-----
 
Valentinas
#7 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-28, 23:51
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 432
Įstojo: 2007-03-14
Pries tris metus mano istorija panasi i TP tik man kompresoriu remontavo kondicionieriu centras Ukmergės g. 212A
beje tuos pacius veidelius ir Ozog. 6 maciau.......Tada su pildymais papildymais remontais ir keitimais kompresoriaus palikau 500lt o kondiske taip ir liko neveikianti.....
http://www.kondic...
Redagavo Valentinas 2010-07-28, 23:53


-----
2003m. Volvo XC70 2.5T, Vilnius
1995m. Volvo 850 2.0 T5 , Vilnius
tel. 8 685 13228
 
tp
#8 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-29, 10:18
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 105
Įstojo: 2009-02-23
Aciu Neriuxs uz komentara. Taigi, persasi isvada, kad "didieji" kondicionieriu specai Vilniuje plesia pinigus uz darba. o rezultato neber. Ackondicionieriu xebra dar palyginima numete:"o tu paziurek kaip musu konkurentai, kondicionieriu centras dirba.."
Redagavo tp 2010-07-29, 10:23


-----
Volvo 850 TDI 1996m.

Fiat 126 1990m.

-----
 
Valentinas
#9 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-29, 20:52
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 432
Įstojo: 2007-03-14
tp @ 2010-07-29, 10:18 rašė:
Aciu Neriuxs uz komentara. Taigi, persasi isvada, kad "didieji" kondicionieriu specai Vilniuje plesia pinigus uz darba. o rezultato neber. Ackondicionieriu xebra dar palyginima numete:"o tu paziurek kaip musu konkurentai, kondicionieriu centras dirba.."


Taigi kad kai man atseit suremontavo o po poros savaiciu pradejo vel blogai vesint uzsukau i Ackondicionieriu, tipo pasikonsultuot ogi ziuriu ten tas pats diedokas sukiojasi...tai apsisukau ir isvaziavau i kondicionieriu centra pretenziju reikst (paaiskinimas buvo lakoniskas "gal aparatas sudurniavo ir nepakankamai uzpilde"Wink tai taip du kartus dapildinejo trecia karta atseit pakeite kompresoriu i kita o po to jau garantija baigesi triju menesiu ir plok pinigelius vel jei nori...


-----
2003m. Volvo XC70 2.5T, Vilnius
1995m. Volvo 850 2.0 T5 , Vilnius
tel. 8 685 13228
 
Marazas
#10 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-30, 23:09
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 704
Įstojo: 2007-03-15
Paskaiciau sia tema, norejau nutyleti, bet siandien truko kantrybe. Tanagra Ukmerges gatvej. Kadangi arciausiai namu randasi, daznai uzsuku daliu. Dalimis nesiskundziu, neskaitant to, kad karta centimetru trumpesnius valytuvus dave. Tiek jau to.
Bet servisui - didelis didelis minusas. Pirmas apsilankymas - reikejo pakeisti trumpesni rankinio trosa. Pagalvojau, pusvalandis darbo (bent jau man), nesivarginsiu, pas juos pirkau, tegu ir pakeicia. Visu pirma - buvau ne labai graziai isprasytas is serviso patalpu. Lauke ziema, na, manau pusvalandi palauksiu. Laukiu valanda, dvi, matau pro langa, kai "meistras" kankinasi, isrause visa salona, nuarde visa konsole, kad rast, kur patempt trosa, nors reikejo tik pelenine isimt, isverte visus daiktus is bardacioko, ne paprasciau butu buve vargseliui pasakyt, kur viskas randasi, bet ne, turejau but isprasytas is serviso. Nors maciau, kad troso komplekte buvo naujos ivoreles, ju nepakeite, prasidejus treciai valandai naglai atejau prie priemeju ir atsisedau, nes tikrai buvo salta. Pasijuokiau, kai klientei atidave sutvarkyta masina su pakeistu davikliu, si net is kiemo nespejo isvaziuot ir jau masina grazino su vel ta pacia problema. Na, po 3 val. atgavau masina su pakeistu trosu ir ant 1 varzto prisukta konsole.
Antras apsilankymas - reikejo pakeisti rankinio kaladeles. Vel pro sali vaziuodamas uzbegau paklausti kainos. Viskas pas mane perrinkta pries savaite, tik kitas ideti reikejo. Irgi geras pusvalandis darbo. Aisku buvau palaikytas eiliniu nieko nenusimananciu klientu, pasakyta - zinau siems modeliams viskas buna uzrudije Smile darbas paskaiciuotas parai laiko ir mazdaug nuo 300-400lt. uz darba. Isvadinau zulikais ir trenkiau duris visiems laikams.
Siandien perku zvakes, priejo moteris su kudikiu, parduotuveje ju paprase lemputes - nepardave. Argumentas - jus su mazu vaiku jos nepakeisti, prasom i servisa. Ji dar bande aiskint, kad lemputes jai tik reikia - atsakymas vienas - tik servise. Tai kaip tokius belieka vadint? Zulikai po zinomu vardu?
Beje, tik karta lankiausi, bet tikrai pagirsiu Tanagros meistriukus Kareiviu g., jei jau ne viska zino, tai bent jau stengiasi. Kartu ir stabzius perrinkinejom, kartu ir stabilizatorius keitem, zmones tikrai stengiasi, ko nezino - pasiklausia, ar pasiulo savo variantus.


-----
Volvo 940, 2,3 turbo, '95m.

-----
 
Artas
#11 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-30, 23:27
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 609
Įstojo: 2007-03-10
cia gi ukmerges g Tanagra- nera kuo stebetis... o ypac geras servisas Smile dar kol dirbo normalus priemejas, tai imanoma buvo rasti bendra kalba... o dabar... Smile

o siaip tai tenai imu detales tik is draugo, kuris sandely dirba. ir kainas, kaip sau, padaro ir del kokybes visada pataria.


-----
Vilnius
 
arvydas67
#12 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-07-31, 11:37
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 375
Įstojo: 2008-04-11
Ukmergės Tanagroj buvo ir rimtesnių incidentų - klientui, kuris atvažiavo tik šiek tiek patvarkyt savo BMW prieš technikinę sugebėjo ''užkalt'' (!) variklį. Nežinau tiksliai kuo viskas baigės, laimė kad klientas buvo nepėsčias (prie pinigo ir su padėtim, ta prasme), tad finansiškai labai nenukentėjo nei viena pusė, dar daugiau - Tanagra pasistengė viską tyliai užglaistyt.


-----
VOLVO 850 TDI, VOLVO V70 MK2 D5, dabar - V50 2 D

-----
tel.+37068468053 Vilnius
www.autovikingai.lt/ftp/Foto/Visokios%20foto/llietuviskai1.png
 
Marazas
#13 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 18:48
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 704
Įstojo: 2007-03-15
Na parduotuve man ju tai patinka, platus asortimentas, kainos nesikandzioja, dazniausiai primoki uz tai, ko ieskodamas po visa Vilniu tikrai daugiau isleistum. O kai kas netgi pigiau, nei kitur. Matomai atsigriebia servise sukciai Grin
O kas girdeti del Kareiviu g. Tanagros? Ar man cia pasiseke, ar tikrai meistrai normalesni? Po pirmo apsilankymo tai nebijociau sugrizti. Mechanikas pasakojo, kad pas juos (A1) buvo dar geriau, bet kai Tanagra perpirko, viso kokybe suprastejo. Nors meistriukai tai tie patys liko.
Dar apie Karoliniskiu Martona. Senokai nesilankiau, bet anksciau meistrai tikrai profesionalus dirbo. Ir "profesionalus" priemejai. Keliu metu senumo istorija, bet - skambinu - kiek zibintu sureguliavimas. Atsakymas - 20lt. Net nustebau, kaip jie cia taip nusipigino. Na sureguliavo, einu atsiskaityt - 120lt. Nes zibinte 3 lemputes ir kiekvienos reguliavimas po 20lt. Taip pat laukdamas prisiklausiau, kai garbaus amziaus vyriskis iskeike priemejus, kai uz kuro filtro keitima pasiprase virs 400lt. Na bet kreivarankiais nepavadinsi, stengiasi vyrai ten.


-----
Volvo 940, 2,3 turbo, '95m.

-----
 
dapsys
#14 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 19:08
Vartotojo avataras

Miestas: KLAIPĖDA
Pranešimai: 1608
Įstojo: 2008-05-15
trulikas rašė:
jeigu zadate naudotis jarr serviso paslaugomis, reiskiu nuosirdzia uzuojauta. bekit nuo tu saraskinu kiek imanoma toliau...
...kodel juos isbrauke draudimai is rekomenduojamu servisu saraso? kai zmogui prizada padaryti masina, priima vaziuojancia, bet dauzta, sutvarko, ale kaip parasyta, su visais keitimais detaliu, perdazo bilekaip ir staiga masina nebeuzsiveda. paskambina klientui ir pasako, kad padare, bet masina nesiveda, atvaziuok pasiimsi. cia taip servisas dirba? bagazines detaliu keitimo sarasas ilgas, nekeista niekas, tik plaktuku pakalta, kad daug maz tiesu butu, dazyta tik ten kur matosi ir t.t. cia pats paskutinis atvejis, kai draugas vaziavo aiskintis(is kito serviso), nes zmogus nezinojo kur kreiptis...

...siaip kadaise teko naudotis ju paslaugomis(plovykla) buvo iskule man galini stikla mazdai. nuvariau, kad nuplautu masina ir pilnai issiurbtu, kad stiklu neliktu. nu issiurbe, tik isemus zapaske radau puse galinio stiklo. va toks vat poziuris i klientus pas juos


-----
S40 '97 85 kW 1,8 benzinas, mechanika www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_2_1170.png

-----
"Žmonės sako, kad pasikeitei, kai nustoji elgtis taip, kaip nori jie."
 
trulikas
#15 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 19:17
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 308
Įstojo: 2009-09-13
dar vienas atvejis. moteriske ieskojo kur pigiau susitvarkyti automobili. pasikeisti akuma ir berods persidazyti bamperi(tiksliai nepamenu). vienas servisas pasiule viena kaina, jarr servisas pasiule 50lt pigiau. nu ji ir nuvaziavo kur pigiau. meistrai viska padare, bet automobilis buvo renault. jiems, pakeitus akuma, reikia priristi pulteli, kad galetum uzsivesti. pririsimas vyksta prie salono apsvietimo lemputes prikisus pulteli ir paspaudus. jarr serviso meistrai to nezino, gal ir nesidomejo, tai jie dare savaip. pakeite elementa(idejo galingesni, nei priklauso), ko pasekoje sudege imobilaizeris Smile paskambino moteriskei ir pasake, kad viska padare, bet masina nesikuria, atvaziuokit pasiimsit. moteriske ir nuvaziavo, ir issitempe. nutempe ten, kur is pradziu buvo 50lt brangiau, kad sutvarkytu. kai nustate meistrai gedima ir pasake kokia kaina naujo imobilaizerio, tai moteriske nenudziugo. siaip ne taip elektrikas apejo imobilaizeri ir padare, kad viskas veiktu. sumokejo gal 300 ar daugiau pinigu ir isvaziavo verkdama is dziaugsmo, kad taip pigiai Smile


-----
99' Toyota Corolla 2,0d universalas
99' Toyota Corolla 2,0d

-----
+3706636keturi964
 
Apeiron
#16 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 19:19
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 7120
Įstojo: 2007-05-20
idomu, tai kad sis servisas buvo pasiulytas, kaip klubo partneris teikiantis autoserviso paslaugas (kebulinius darbus). Del neapibreztumo derybos sustojo...


-----
Volvo S80 2.4

-----
 
Maria_20V_T
#17 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 19:21
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 630
Įstojo: 2010-01-19
Vilniuje 4x4 prie troleibusu parko, dare ratu suvedima, bet nelabai gerai padare, nes jei vaziuojant vairas tiesiai - traukia i kaire, iki suvedimo viskas buvo puikiai.


-----
Volvo S80 T5 98

www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_3_1089.png

-----
forum-lines.ru/rez/ab215710.gif
Kelių mergaitė
Une femme sans parfum est une femme sans avenir (C.C.)
 
Apis
#18 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 19:27
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 257
Įstojo: 2010-08-27
Valentinas @ 2010-07-28, 23:51 rašė:
Pries tris metus mano istorija panasi i TP tik man kompresoriu remontavo kondicionieriu centras Ukmergės g. 212A
beje tuos pacius veidelius ir Ozog. 6 maciau.......Tada su pildymais papildymais remontais ir keitimais kompresoriaus palikau 500lt o kondiske taip ir liko neveikianti.....
http://www.kondic...



ozo 6 buvau prieš 1,5 metų, su drauge sedėjom automobilije ir stebėjom kaip mėtosi meistras. Aš išlipau ir priėjau prie jo, meistras pradėjo skambinėti, nes, kaip supratau, nemokėjo tuo aparatu naudotis, kuris pildo. Tada kalbėdamas telefonu pradėjo dirbti ir po, maždaug, 40min.baigė darbą. Nuėjau mokėti, užsiprašė ,priemėja, 160lt.sumokėjau. Tada paklausiau dėl garantijos, nes ,akivaizdžiai, meistras nesigaudė ką daro..Priemėja man sako:
aparatu naudotis moka direktorius, bet jis dabar sode, tad telefonu paaiškino meisrui kaip užpildyti, o garantijos neduosim, nes sistema kiaura galėjo būti..
Apie 3 mėn.pūtė vėsus vėjelis, vėliau nebe.. bet neaišku, ar kiaura sistema, ar prastai užpildė...
Redagavo Apis 2010-12-15, 19:31


-----
 
Maria_20V_T
#19 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2010-12-15, 19:28
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 630
Įstojo: 2010-01-19
jarr is vis nieko vertas servisas, ten mano buvusio pazistamas dirba, tai taip ji durnino, jis atvaziuodavo su viena problema, po savaites grizdavo su keliom, o kaip jam masina daze, tai juokas, jie spalvos net neparinkinejo tiesiog panasia paeme ir isdaze kapota ir bamperi, pasake ant saules isdegs spalva Grin. as jam iskart sakiau, varyk atgal, tegu parenka spalva, nieko ji neisdegs, tai jau treti metai, kaip spalva neisdega Covered Laugh


-----
Volvo S80 T5 98

www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_3_1089.png

-----
forum-lines.ru/rez/ab215710.gif
Kelių mergaitė
Une femme sans parfum est une femme sans avenir (C.C.)
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Volvo XC70 - Pliusai, minusai, eksploatacija, gedimai, atsiliepimai Volvo V70-II, S60, S80, XC70/90 23 2021-05-24, 14:46
Variklio meistro reiktu kontaktu Paslaugos 1 2020-06-04, 19:28
Volvo XC90 - Pliusai, minusai, eksploatacija, gedimai, atsiliepimai Volvo V70-II, S60, S80, XC70/90 306 2017-03-14, 13:31
Metalo revitalizacija: XADO, RVS tech. produktai (atsiliepimai, nuomonės ir pan.) Įvairios tech. diskusijos 36 2015-11-03, 12:17
Volvo V40/S40 - Eksploatacija, privalumai, trūkumai, atsiliepimai, gedimai Volvo S40/V40 31 2015-02-02, 11:12
2024 © Visos teisės saugomos.