PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

XC90 2,4D AWD KURO SISTEMOS PROBLEMOS

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
XC90 2,4D AWD kuro sistemos problemos
PaulK
#1 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-10, 08:54
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
Sveiki kolegos,
Norėčiau pasiteirauti, gal yra susidūrusių su ta pačia problema, ir radusių sprendimą.
Nusipirkus senuką XC90 2,4D 120 kW AWD iš karto atsirado problema su kuro sistema.
Iš pradžių automobilis sunkiai kurdavosi ir kartais važiuojant padidinus apsukas išeidavo į avarinį režimą. Padarius diagnostiką parodė kuro slėgio problemą, servisas nusprendė, kad tai turbinos geometrija ( atrestauravo ).
Po kelių dienų pradėjo sunkiai kurtis, bet užsikurdavo. Pradėjo stipriai dingti dyzelis, aš galvojau ,kad tai dėl pagerėjusios traukos.
Prieš savaitę visai ne užsikūrė.
Pasiteiravus meistrų , šue atsakė ,kad gali būti 10 priežasčių ir viena iš jų kuro siurblys bake. Išardžius pusę salono ir dasikasus iki bako išgirdau , kad siurblys neveikia ( pakeičiau į kitą ).
Vėl nesikuria nors siurblys veikia. Pažiūrėjus prie variklio po kuro magistralę viskas paskendę dyzelyne. Leido per šlangute prie plastikinio trišakio ( pakeičiau sąvaržas iš užspaudžiamų į užsukamas) automobilis užsikurė iš vieno sūkio.
Apsidžiaugiau ,bet veltui .
Pradėjo purkšti kurą per purkštukų šlangutes ( uždėjau sąvaržas) .
Dabar purškia per sujungimus prie siurblio kuris prie kuro magistralės.
Nesuprantu ar servisas visur blogai sąvaržas sudėjo. Ar dar kažkokių problemų yra su ta sistema.
Gal kas nors esate susidūręs ar ką nors žinote apie panašias situacijas.
Būčiau labai dėkingas už visą informaciją.


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
rimcius
#2 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-10, 18:52
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Visur kuro slėgis yra nedidelis (<1,5bar). Kol nepasiekia aukšto slėgio kuro siurblio. Bet iš jo viskas keliauja metaliniais vamzdeliais į slėgio rampą, iš kurios vėl metaliniais vamzdeliais į purkštukus. Tad jeigu "meistrai" nesugeba tinkamai užveržti žemo kuro slėgio šlangučių tom pačiom paprasčiausiom metalinėm daugkartinėm sąvaržom - tikrai šiknarankiai. Ir net jeigu sugeba užveržti tinkamai, bet pačios šlangutės sutrūkinėjusios (kad ir nuo senatvės ar pan), tai jau tikrai turėtų prieš atiduodant klientui įsitikinti savo darbų kokybe...
Redagavo rimcius 2021-01-10, 18:52


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
PaulK
#3 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-11, 01:41
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
rimcius @ 2021-01-10, 18:52 rašė:
Visur kuro slėgis yra nedidelis (<1,5bar). Kol nepasiekia aukšto slėgio kuro siurblio. Bet iš jo viskas keliauja metaliniais vamzdeliais į slėgio rampą, iš kurios vėl metaliniais vamzdeliais į purkštukus. Tad jeigu "meistrai" nesugeba tinkamai užveržti žemo kuro slėgio šlangučių tom pačiom paprasčiausiom metalinėm daugkartinėm sąvaržom - tikrai šiknarankiai. Ir net jeigu sugeba užveržti tinkamai, bet pačios šlangutės sutrūkinėjusios (kad ir nuo senatvės ar pan), tai jau tikrai turėtų prieš atiduodant klientui įsitikinti savo darbų kokybe...


Dėkoju už komentarą Shaking Hands
Meistrai sudėjo visur UŽSPAUDŽIAMAS sąvaržas ( matosi nuotraukoje prie pakaitinimo žvakės) , per jas ir leidžia.
Aš kelias pakeičiau į užsukamas ten nebeleidžia kuro ( matosi nuotraukoje , žemiau magistralės).
[img][/img]
https://photos.ap...jFi69
Tai taip išeina , kad reikia man pakeisti visas likusias į suveržiamas sąvaržas viking. Žiauru !!!
Aš norėjau paklausti, gal būna kokių kitų kuro sistemos gedimo priežasčių pas šios modifikacijos automobilius???
Teko girdėti , kad pvz. pas Peugeot nuspjaudo šlangutes dėl purkštukų ar kažkokio grįžtamo srauto vožtuvo gedimų.
Redagavo PaulK 2021-01-11, 02:12


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
rimcius
#4 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-11, 05:17
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Pas save taip pat esu susidėjęs analogiškas daugkartines sąvaržas, kaip pas patį ir niekad niekas niekur nesisunkia. Jeigu šlangutės ir vamzdeliai nepažeisti - 100 metų. Diametras per menkas, kad šitoks slėgis jas spjautų. Vat turbinos pakeltas slėgis - kita kalba... Ten ir žarnas plėšo, ir neretai nuspjauna Grin


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
PaulK
#5 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 05:38
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
rimcius @ 2021-01-11, 05:17 rašė:
Pas save taip pat esu susidėjęs analogiškas daugkartines sąvaržas, kaip pas patį ir niekad niekas niekur nesisunkia. Jeigu šlangutės ir vamzdeliai nepažeisti - 100 metų. Diametras per menkas, kad šitoks slėgis jas spjautų. Vat turbinos pakeltas slėgis - kita kalba... Ten ir žarnas plėšo, ir neretai nuspjauna Grin


Gal žinote kaip tą slėgį sumažinti ?
Ar tai padaroma mechaniškai ar tik su kompu ?
Nes greičiausiai pas mane tai ir buvo padaryta ankstesnių meistrų dėl blogo siurblio. O pakeitus į naują dabar gaunasi fontanai.


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
rimcius
#6 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 07:40
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
PaulK @ 2021-01-13, 05:38 rašė:
rimcius @ 2021-01-11, 05:17 rašė:
Pas save taip pat esu susidėjęs analogiškas daugkartines sąvaržas, kaip pas patį ir niekad niekas niekur nesisunkia. Jeigu šlangutės ir vamzdeliai nepažeisti - 100 metų. Diametras per menkas, kad šitoks slėgis jas spjautų. Vat turbinos pakeltas slėgis - kita kalba... Ten ir žarnas plėšo, ir neretai nuspjauna Grin


Gal žinote kaip tą slėgį sumažinti ?
Ar tai padaroma mechaniškai ar tik su kompu ?
Nes greičiausiai pas mane tai ir buvo padaryta ankstesnių meistrų dėl blogo siurblio. O pakeitus į naują dabar gaunasi fontanai.

Pirminį kuro slėgį sudaro kuro bake esantis siurbliukas. Ir neteko girdėti, kad jis programiškai būtų reguliuojamas. Kaip ir vargu, jog naujasis toks monstras, kad dėl jo nelaikytų šlangutės/sujungimai. Vis tik jo darbas kočiot kurą iš vienos bako pusės į kitą bei užvedimo metu paduoti kurą iki aukšto slėgio kurio siurblio, kad pastarajam būtų lengviau. Taipogi kuro bake esantis siurbliukas nedirba visą laiką. Jo darbo ciklas pakankamai trumpas. Tad manau problemos šaknų reik ieškoti kitur.


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
PaulK
#7 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 08:48
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
Pirminį kuro slėgį sudaro kuro bake esantis siurbliukas. Ir neteko girdėti, kad jis programiškai būtų reguliuojamas. Kaip ir vargu, jog naujasis toks monstras, kad dėl jo nelaikytų šlangutės/sujungimai. Vis tik jo darbas kočiot kurą iš vienos bako pusės į kitą bei užvedimo metu paduoti kurą iki aukšto slėgio kurio siurblio, kad pastarajam būtų lengviau. Taipogi kuro bake esantis siurbliukas nedirba visą laiką. Jo darbo ciklas pakankamai trumpas. Tad manau problemos šaknų reik ieškoti kitur. [/quote]

Dėkui už info.
Prieš porą mėnesių man turbiną restauravo, nes trūko slėgio kuro sistemoje. Gal jie kažkaip sukėlė slėgį ar kažkas panašaus
Redagavo PaulK 2021-01-13, 08:55


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
rimcius
#8 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 08:56
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Turbina sukuria oro slėgį/srautą, bet ne kuro. Kuro ir oro mišinį kompas reguliuoja pagal tam tikrus parametrus. Tačiau reguliuojamas kuro slėgis - aukšto kuro slėgio dalyje. Ten viskas vyksta metaliniais vamzdeliais, o ne šlangutėmis.


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
PaulK
#9 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 08:57
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
rimcius @ 2021-01-13, 07:40 rašė:
PaulK @ 2021-01-13, 05:38 rašė:
rimcius @ 2021-01-11, 05:17 rašė:
Pas save taip pat esu susidėjęs analogiškas daugkartines sąvaržas, kaip pas patį ir niekad niekas niekur nesisunkia. Jeigu šlangutės ir vamzdeliai nepažeisti - 100 metų. Diametras per menkas, kad šitoks slėgis jas spjautų. Vat turbinos pakeltas slėgis - kita kalba... Ten ir žarnas plėšo, ir neretai nuspjauna Grin


Gal žinote kaip tą slėgį sumažinti ?
Ar tai padaroma mechaniškai ar tik su kompu ?
Nes greičiausiai pas mane tai ir buvo padaryta ankstesnių meistrų dėl blogo siurblio. O pakeitus į naują dabar gaunasi fontanai.

Pirminį kuro slėgį sudaro kuro bake esantis siurbliukas. Ir neteko girdėti, kad jis programiškai būtų reguliuojamas. Kaip ir vargu, jog naujasis toks monstras, kad dėl jo nelaikytų šlangutės/sujungimai. Vis tik jo darbas kočiot kurą iš vienos bako pusės į kitą bei užvedimo metu paduoti kurą iki aukšto slėgio kurio siurblio, kad pastarajam būtų lengviau. Taipogi kuro bake esantis siurbliukas nedirba visą laiką. Jo darbo ciklas pakankamai trumpas. Tad manau problemos šaknų reik ieškoti kitur.


Gal man pakeisti kuro slėgio daviklį ( kur gale magistralės)?
Gal jis gali būti viso šito balagano priežastimis?


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
PaulK
#10 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 09:02
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
rimcius @ 2021-01-13, 08:56 rašė:
Turbina sukuria oro slėgį/srautą, bet ne kuro. Kuro ir oro mišinį kompas reguliuoja pagal tam tikrus parametrus. Tačiau reguliuojamas kuro slėgis - aukšto kuro slėgio dalyje. Ten viskas vyksta metaliniais vamzdeliais, o ne šlangutėmis.


Dėkui supratau


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
rimcius
#11 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 09:04
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Gal man pakeisti kuro slėgio daviklį ( kur gale magistralės)?
Gal jis gali būti viso šito balagano priežastimis?

Pakeisti reikėtų meistrus/servisą į kompetentingesnius, kurie galėtų ne vien klaidas nuskaityti pajungus kompą ar užmerktom akimi užveržti sąvaržas nematant ką daro, o atlikti diagnostiką ir adekvačiom akim įvertinti ko trūksta bei kokios anomalijos slepiasi po kapotu. Nes čia galima kišti belekiek į automobilį ir vis tiek nebus rastas sprendimas. Ir galutiniame rezultate gausis "kokie šūdini Volvo automobiliai" Smile
Redagavo rimcius 2021-01-13, 09:04


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
PaulK
#12 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2021-01-13, 09:17
Miestas: Kaunas
Pranešimai: 7
Įstojo: 2021-01-05
rimcius @ 2021-01-13, 09:04 rašė:
Gal man pakeisti kuro slėgio daviklį ( kur gale magistralės)?
Gal jis gali būti viso šito balagano priežastimis?

Pakeisti reikėtų meistrus/servisą į kompetentingesnius, kurie galėtų ne vien klaidas nuskaityti pajungus kompą ar užmerktom akimi užveržti sąvaržas nematant ką daro, o atlikti diagnostiką ir adekvačiom akim įvertinti ko trūksta bei kokios anomalijos slepiasi po kapotu. Nes čia galima kišti belekiek į automobilį ir vis tiek nebus rastas sprendimas. Ir galutiniame rezultate gausis "kokie šūdini Volvo automobiliai" Smile


Žinau, kad reikia vakar su vienais kalbėjau , tai prigrasino jokių būdu neužveržinėti naujų sąvaržų , nes galiu ką nors kito sugadinti, o automobilį ant ratukų ir pas dyzelistus į servisą.
Tik automobilis dabar pas mane garaže , o tokiu oru joks traliukas į mano kiemą neivažiuos.
Dar kartą dėkui Rimčiau už visą informacijąShaking Hands


-----
Volvo XC90 AWD 120kw d /TripTronic
VW Cross Touran 130kw d./ DSG

-----
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Problemos su vairotojo durelėmis Elektra 1 2023-11-12, 13:43
Volvo XC90 Summum 2013m sistemingai dingsta trauka Variklis 7 2023-08-03, 11:07
Xc90 stebuklai Volvo V70-II, S60, S80, XC70/90 5 2022-12-24, 22:53
XC90 ratlankiai, pirkčiau Informacija apie ratlankius ir padangas 2 2022-12-01, 18:58
Del volvo v60 bako kuro siurblio.. Volvo V70-III, S60-II, V60, S80-II, XC60, XC70-II/90-II 1 2022-11-18, 11:53
2024 © Visos teisės saugomos.