PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

POLLUTION REPART DEMANDEE

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Pollution repart demandee
Gutis
#21 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-15, 11:14
Vartotojo avataras

Miestas: Somewhere
Pranešimai: 4076
Įstojo: 2007-06-14
Siaip kai prasideda tokios bedos, stebekite automobilio trauka ir kuro sanaudas. Katalizatriai yra paskaiciuoti kazkur 200 000 km. paskui jiem pareina mirtis. Man jis uzsikiso prie 200 000 km. Dingo trauka, padidejo kuro sanaudos. Nuvaziavau, issipjoviau ji, susinormalizavo kuro sanaudos, atsistate trauka.
Nezinau kaip pas s60/80, bet s40 1.9t stovi du katalizatoriai, vienas su liambda zondu ant "kelniu", antras normalio vietoi prie dugno. Ispjoviau antra, jokiu papildomai uzsideganciu lempuciu neatsirado, liambda zondai durniuoti nepradejo.
Is to ka rasete, man panasiausiai i tai kad katalizatoriams ateina paskutinioji, prie didesniu apsuku/greiciu, arba uzsipylus prastesnio kuro (kas deja pasitaiko "firminese" kolonelese) perkaista katalizatorius ir meta klaidas. Taip kad mano siulymas pirmoi eilej issioperuoti katalizus, ir dalis bedu su chek'ai, kurie yra susije su ismetimu, dings. Vilniuje galiu rekomenduoti [url]www.katalizator.lt [/url] kur kituose miestuose juos keisti, deja nezinau. O i sostena vaziuoti siulau tik paciu blogiausiu atveju, ir tai kazin ar nustatys realia beda, greiciausiai tik protingai pasnekes, pasiulys prisipirkti daug ir brangiu daliu, ir tiketis kad bedos pasibaigs.


-----
Toyota Avensis '04 T-Spirit

-----
 
Gutis
#22 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-15, 11:43
Vartotojo avataras

Miestas: Somewhere
Pranešimai: 4076
Įstojo: 2007-06-14
Gali buti, negaliu garantuoti 100% kad katalizas. bet jo isemimas dar niekam nepakenke.
Lorenza, pagal tai ka resei, tai klaidos dingsta per ilgas keliones. Vaziuojant trasoi kazin ar virsyji 3.5 k rpm. Tai nera dideli sukiai.
pas mane po ilgesnes keliones, varikliui dirbant laisva eiga, arba vaziuojant mazu greiciu (~80-90 km/h) uzsidegdavo chekas, mol viena rite nesudirba.


-----
Toyota Avensis '04 T-Spirit

-----
 
Valentinas
#23 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-15, 12:24
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 432
Įstojo: 2007-03-14
Tai visiskai nepriklauso nuo to kur ir kaip vaziuoji. Jei yra kazkas negerai kompas ismeta klaida jei tas gedimas nera pastovus kompas po kiek laiko supranta kad viskas tvarkoj tipo pasalintas gedimas ir lempute uzgesina pats - po kiek laiko uzgesina lempute pats kompas neradau tikslaus info.(kazkur buvo parasyta kad volvo 850 po triju dienu bet tai nepatikrinta info)


ciopa parašė:
??domu.. ??iaip man užsidegė irgi važiuojant beveik tuščiu baku.
Dėkui, reiks bangyt gydyt tavo metodu Grin


-----
2003m. Volvo XC70 2.5T, Vilnius
1995m. Volvo 850 2.0 T5 , Vilnius
tel. 8 685 13228
 
Valentinas
#24 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-15, 12:26
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 432
Įstojo: 2007-03-14
jei dega lempute tai aisku kad kompas uzfiksavo klaida o kokia ji??
ka sako klaidos kodas?


Lorenza parašė:
Kadangi pati vazineju tokia ir esu siek tiek susidurus su sia "liga" pasidalinsiu sava patirtim...
Pas mane pirma karta CHECK ENGINE prietaisu skydely ir kompo info "išmetimo sistemos gedimas" (anglų klb.) pirma karta užsidege, kai neatsakingai pavazinejau praktiskai su tusciu benzo baku (matyt i sistema pateko kokiu nuosedu ar pan.) Nuvaziavau, paleidau per kompa - diagnoze anot meistro - lambda zondas arba klaida. Beje, nuresetint pavyko tik kuriam laikui. Lambda zondo nutariau iskart nekesit, o palaukti kas bus Smile Paskui kuri laika vazinejau ir vel tie patys perspejimaiSmile Nuvaziavau per kita kompa patikrint - pasake - KLAIDA Smile NU ka ir vel nuresetino, ir vel vaziuoju.
Po to pamaitinau masina prastoku kuru - ir ismetimo sistema val sureagavoCool...Ant kompo nevariau - nusprendziau nekreipti demesio. Taigi, paskui radau kazkuriam forume info, kad reikia pabandyti ilgelesni atstuma kokiu 140-150km/h greiciu pavazinet ir sistema susitvarko. Nepatikejau, bet pabandziau (kadangi teko nemazai vazinet Klaipeda-Vilnius-Klaipeda). Ir ka - po tokio pasivazinejimo vel lempute uzgeso.
Dabar padariau isvada-kad ko gero taip kompas reaguoja i prasta kura, gal kazkiek ir lambda zondas durniuoja. Ir visgi, kol kuro "valgo"masiniuks normaliai - sakiau neiko nedarysiu. Beje, jau kokius 2-3 men. vazineju su nedegancia lempute Smile ir laukiu kada vel uzsidegs Smile


-----
2003m. Volvo XC70 2.5T, Vilnius
1995m. Volvo 850 2.0 T5 , Vilnius
tel. 8 685 13228
 
Soulfull
#25 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-15, 13:40
Vartotojo avataras

Miestas: Klaipeda
Pranešimai: 1231
Įstojo: 2007-03-10
Kadangi į Vilnių toli ir daugiau nėr ką veikti, teks lankytis Klaipėdoje.
Soulfull - ar be Sostenos dar yra, kas nuskaitytų kodus ir protingai patartų ?


pamegink nuvaziuot i Bosch servisa prie Audi centro Silutes plente. Ten specas dirba afigienas. Jei tures kompa Volvam tai tikrai pades


-----
i123.photobucket.com/albums/o319/Bupyc84/volvo.jpg
Volvo 460GLT 1.7turbo '95 - parduodu
Klaipeda
 
Gutis
#26 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-15, 16:41
Vartotojo avataras

Miestas: Somewhere
Pranešimai: 4076
Įstojo: 2007-06-14
Neamone. cia senu auto beda, pas kuriuos ant bako dugno daug visokio sh. Kada vazineji pustusciu baku, didesne tikimybe kad visas tas nusedes dumblas pasikels.
Pats esu asmeniskai praploves kelioms savo masinoms bakus, ir visi buvo svarus. Nereikia visokio brudo pilti ir nrbus bedu.


-----
Toyota Avensis '04 T-Spirit

-----
 
Gutis
#27 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2007-11-19, 15:36
Vartotojo avataras

Miestas: Somewhere
Pranešimai: 4076
Įstojo: 2007-06-14
Serzhas ir Dominykas. Pradzioj pasiskambink SergeFino, jei nepades, tada bandyk Domui prisiskambinti. Ju numeriai forume yra.


-----
Toyota Avensis '04 T-Spirit

-----
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Pranešimas: AIDE STATIONNEM REPAR DEMANDEE Klaidų kodai ir pranešimai 6 2016-04-19, 07:52
2024 © Visos teisės saugomos.