PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

SMART FORTWO

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Smart fortwo
JustinasM
#21 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-04-17, 19:09
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius/Alytus
Pranešimai: 19
Įstojo: 2012-04-03
adamkus @ 2012-04-17, 20:07 rašė:
keista, pats gyvenu uzmiestyje, keliai buna sunkiai pravaziuojami ziema nors ir valomi, bet per pastarasias dvi ziemas buksavau du kartus, ir abu kartus vilniuje ( o ne pas save "kaime" ) daugiausia bedu prisiparkuojant kai isoki i pusni.
Kai vaziavau su smartu man patiko kad taimazas manevringas auto, salyginai taupus. bet pasverus visus uz ir pries tai manau tikrai yra vertesniu modeliu (5vietu) uz ta kaina, ypac susumuojant varyklio prieziura. Nezinau kokie tavo preoritetai, bet tokia masina galima pirkt tik ant prikolo, ir reikia suvokti, kad jos poto lengvai neparduosi ir ji nuvertes stipriai..Atvirai sakau, man labai keista kad rimtai nusitaikei i sitoki auto Frown


Nu gerai, pasileidziu i temos nukrypima. Tu teisingai sakai, tokia masina perkant as zinau, kad ja bus sunku parduot. Variklio prieziura nera brangesne, negu kokio nors dyzelinio variklio. Nekalbekime apie lavonus, kuriems subyrejimus sokama ant bapkiu. Nuo tokios loterijos niekas neapsaugotas ir ja pralaimejus, betkuris automobilis privarys prie bankroto.
Kalabant apie kitus variantus, rask tu man uz 5k kazka geriau. Kad ir metu bent 2000m butu, kad mieste rytu 5l kuro, el langai, kondiske, srs, abs, stabilumo kontrole. Sunku uz tokia suma surast ne lavona. Realiai tokiom kainom tik lavonai ir parduodami. Ir daaar! turi but grazi Grin merginai estetinis vaizdas svarbus. Jei rastum kazka geriau, as nebuciau toks kategoriskas del smart pirkimo Smile


-----
Volvo S80 2.5TDI

-----
Volvo S80 2.5 TDI

forum-lines.ru/rez/ab206333.gif
 
kaiser
#22 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-04-19, 15:58
Vartotojo avataras

Miestas: Panevėžys
Pranešimai: 348
Įstojo: 2008-01-16
Jusiukas @ 2012-04-17, 18:01 rašė:
jei yra sniego ar ledo-tikrai nera saugu zinant kad jis plastmasinis



-----
Ex: Volvo S80 2.4 '01
EX: Volvo V40 1.8 '97

-----
www.autovikingai.lt/ftp/Foto/Visokios%20foto/llietuviskai1.png
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Parduodu Apple Ipad3 32Gb Black 3G, 4G+Wi-fi + Smart Case Kita 1 2013-10-04, 11:28
2024 © Visos teisės saugomos.