PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

VOLVO S60 2007 M. STABDŽIAI

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Volvo S60 2007 m. stabdžiai
kwakusa
#1 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-06-16, 14:31
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 3
Įstojo: 2018-09-20
Sveiki

Skaičiau forumą, kaip Rimcius tvarkosi, pamaniau, gal kas padės su stabdžiais ar bent užves ant kelio.

Žodžiu sitaucija tokia, keičiau priekinius stabdžius su kaladėlėmis, pradžioje gal savaitę važinėjau stabdžiai buvo super, užtekdavo vos prisiliesti iki pedalo, panašiai kaip ant naujo automobilio Grin

Paskui iššoko ABS klaida, ABS žiedas buvo kaltas, sutvarkė man. Nuo to laiko stabdžiai kažkokie pasidarė, kaip buvo iki stabdžių diskų ir kaladėlių keitimo, na tokie lyg ir normalūs, bet reikia spausti pedalą taip normaliai jau.

Stabdžių diskai ir kaladėlės Bremsi. Dar po to kaladėles kitas sudėjo, minkštesnes, stabdo šiek tiek švelniau, bet paspausti pedalą reikia. Vos vos riedant ir švelniai paspaudus stabdžius girdisi nestiprus cypimas vis dar, dėl to keistos buvo kaladėlės į minkštesnes.

Remontuoju ne pats, o Fabijoniškėse pas Nerijų, mechanikas sakė, kad stabdžiai pas mane normaliai veikia, kai pradėjau skųstis po ABS žiedo keitimo.

Tai dabar taip ir važinėju jau kurį laiką su tokiais stabdžiais jog reikia pedalą paspausti taip normaliai.


-----
Volvo S60 2007 m. 2,4 D5

-----
 
rimcius
#2 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-06-16, 19:59
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Su minkštu, nejautriu pedalu kovojau ilgą laiką (stabdė gerai, ypatingai ant Tuvlitos stendo). Labiausiai jautrumo pridėjo ir pedalo eigos pamažino armuotos stabdžių šlangutės. Tikiu, kad naujos originalios irgi ne prasčiau teigiamos įtakos padarytų. Tuomet - nuorinimas slėginiu būdu keičiant visą stabdžių skystį. Sekantis labai svarbus momentas - diskų metalurgija bei tinkamų stabdžių kaladžių pasirinkimas. Pigūs diskai greičiau susikraipo pakaitę, greičiau pradeda riebiai rūdyti vos gavę lietaus. Tas pats ir su kaladėlėm: paspaudus pedalą jaučiamas pasipriešinimas (kaladės liečia diską), tačiau stabdymo nesijaučia, todėl yra poreikis lipti ant pedalo kur kas stipriau.
Į klausimą "kodėl iki ABS žiedo remonto buvo kitaip?" neatsakysiu, nes... Automobiliai nenauji, labai daug kintamųjų visoje grandinėje, ypatingai kai netvarkai pats.
Gali būti tas pats sutapimas, jog pagrindinis stabdžių cilindras pavargęs ir ne 100% palaiko stabdžių skysčio spaudimą, o gali būti fokusas kaip kadaise pas mane su pačiu ABS bloku, kurio vožtuvai ne pilnai užsidarydami sistemoje praleisdavo stabdžių skystį, dėl ko ilgesnį laiką nestabdžius - pirmo paspaudimo metu automobilį traukdavo į kurią nors pusę.


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
kwakusa
#3 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-06-16, 21:06
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 3
Įstojo: 2018-09-20
rimcius @ 2022-06-16, 19:59 rašė:
Su minkštu, nejautriu pedalu kovojau ilgą laiką (stabdė gerai, ypatingai ant Tuvlitos stendo). Labiausiai jautrumo pridėjo ir pedalo eigos pamažino armuotos stabdžių šlangutės. Tikiu, kad naujos originalios irgi ne prasčiau teigiamos įtakos padarytų. Tuomet - nuorinimas slėginiu būdu keičiant visą stabdžių skystį. Sekantis labai svarbus momentas - diskų metalurgija bei tinkamų stabdžių kaladžių pasirinkimas. Pigūs diskai greičiau susikraipo pakaitę, greičiau pradeda riebiai rūdyti vos gavę lietaus. Tas pats ir su kaladėlėm: paspaudus pedalą jaučiamas pasipriešinimas (kaladės liečia diską), tačiau stabdymo nesijaučia, todėl yra poreikis lipti ant pedalo kur kas stipriau.
Į klausimą "kodėl iki ABS žiedo remonto buvo kitaip?" neatsakysiu, nes... Automobiliai nenauji, labai daug kintamųjų visoje grandinėje, ypatingai kai netvarkai pats.
Gali būti tas pats sutapimas, jog pagrindinis stabdžių cilindras pavargęs ir ne 100% palaiko stabdžių skysčio spaudimą, o gali būti fokusas kaip kadaise pas mane su pačiu ABS bloku, kurio vožtuvai ne pilnai užsidarydami sistemoje praleisdavo stabdžių skystį, dėl ko ilgesnį laiką nestabdžius - pirmo paspaudimo metu automobilį traukdavo į kurią nors pusę.


Esu labai dėkingas už pastabas ir mintis, prie progos reiks pasižiūrėti. Paskui dar parašysiu.


-----
Volvo S60 2007 m. 2,4 D5

-----
 
Zdarovas
#4 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-06-17, 07:06
Miestas: Anyksciai
Pranešimai: 246
Įstojo: 2016-03-15
pas mane jau seniai irgi stabdziai netokie jautrus kaip buvo kazkada po automobilio pirkimo. ir db jau kuri laika kai pastovi masina kokias 5d. tai daznai buna jog pirmas paspaudimas stabdziu buna ziauriai lievas, galima sakyt du kartus reik perspaust jog butu normalus stabdziai, sakytum lyg butum po suporto cilindro suspaudimo..kalades ir diskus rudeni keiciau new, faktas pigius, kuri laika buvo 50/50, db kaip visada.


-----
Volvo V70 D5 01 120kw- 138kw 483Nm

-----
 
kwakusa
#5 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-09-05, 19:04
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 3
Įstojo: 2018-09-20
Taigi per pusantro mėnesio susiruošiau nuvažiuoti, kad pasižiūrėtų stabdžius man. Perrinko visus stabdžių suportus, pakeitė stabdžių skystį, pakeitė žarneles, nudažė.

Stabdžių skystis sakė buvo kaip kokokola, tikriausiai niekada ir nebuvo keistas iš vis. Cilindriukai šiek tiek parūdiję, vienas iš priekinių buvo ant ribos, jau visai blogas.

Dabar jau šiek tiek pavažinėjau, galiu pasakyti, kad stabdžiai tikrai pagerėjo, ne esu tikras ant kiek pagerėjo, nes stabdžių kaladėlės dabar liko minkštesnės, negu buvo pradžioje, kai keitė stabdžių diskus priekinius.


-----
Volvo S60 2007 m. 2,4 D5

-----
 
Zdarovas
#6 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-09-06, 07:33
Miestas: Anyksciai
Pranešimai: 246
Įstojo: 2016-03-15
2-3metai ir tas skystis jau buna kaip cocacola jei nrml vazineji.
Redagavo Zdarovas 2022-09-06, 07:34


-----
Volvo V70 D5 01 120kw- 138kw 483Nm

-----
 
rimcius
#7 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2022-09-06, 08:00
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Pas visus labai skirtingai. Pas mane buvo normalus nuo pat automobilio pirkimo iki kol pradėjau pats landžioti į stabdžių sistemą. Pas tėvą V70tuke 6 metus nebuvo keistas ir atrodė visiškai toks pats. Bet visada galima pasikeisti į DOT 5.1 kaip esu pasidaręs pats.


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Volvo 760 Turbo Klubo narių ir forumiečių automobiliai 140 2023-09-23, 22:27
Ieškomas pirkti Volvo S60II Padedam išsirinkti... 2 2023-09-08, 17:55
Volvo XC90 Summum 2013m sistemingai dingsta trauka Variklis 7 2023-08-03, 11:07
Atsirakinėja volvo v50 bagažinės dangtis Elektra 1 2023-05-15, 12:12
Volvo V50 2.0d 100kw automobilis neužsikuria AutoVikingai 1 2023-05-03, 14:39
2024 © Visos teisės saugomos.