PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

VOLVO XC90 - PLIUSAI, MINUSAI, EKSPLOATACIJA, GEDIMAI, ATSILIEPIMAI

Kas naršo čia? 2 svečiai
 Spausdinti temą
Volvo XC90 - Pliusai, minusai, eksploatacija, gedimai, atsiliepimai
zviazda
#21 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-01-27, 12:46
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Gedas911 @ 2012-01-27, 12:24 rašė:
Sveiki,
Padėsiu gerb.zviazdai laikyti XC90 frontą, nes matau kad komentarai ateina ne iš XC90 savininkų, bet iš X5 fanų, kurie apie XC90 kalba tik iš internetinių nuogirdų...
XC90, kaip SUV atstovui, dedu gerą pliusą. Dabar 270tkm. Patikimumas 10balų / komfortas: 9 (galėtų būti minkštesnė) / dinamika 8 (trūksta bmw 3.0d motoroSmile Tech.problemos? Nebuvo! Aišku, kas dyla tas dyla, reikia keisti: kaladėlės, diskai, traukių antgaliai ir t.t. Ratų guolių dar nekeičiau. Saugumo, ačiū D., dar rimtai neteko išbandytiSmile
Doncei dėl kombinacijos dyzelis + mechanika: manau ne pats geriausias variantas, atsibos bėgius mėtyti. Automatas veikia sklandžiai ir jokių bėdų. O jei palakstyt su mechanika - tai T6 ar V8 motoro reikia.


ačiū Wink na galiu pridurti tik tiek, kai ateis laikas šią XC90 keisiu tik į naujesnę XC90 Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Gutis
#22 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-01-27, 14:01
Vartotojo avataras

Miestas: Somewhere
Pranešimai: 4076
Įstojo: 2007-06-14
Apie X5. Pats su jais nesusidures, bet brolio keli draugai turejo juos. X5 valdomumas geras, pravazumas seip sau, konforto, kaip suvui, praktiskai nulis, kietas ir nepatogus.
Cia palyginimai buvo su MB ML, paskui su MB ML AMG. Traukos prasme, bnv geriau, konforto prasme, didele masina turi buti minksta ir patogi. SUV'as ne sportine masina.
Su XC90 teko pasivazineti kokias 3 valandas, buvau pasiemes test drive is sostenos. Kadangi ten buvo 3.2 variklis, tai apie trauka nesnekesiu, nes sneka apie dyzeli. Stabilumo jam uztektinai, bandziau uzmiescio keliukuose ir sunkeliuose. Komforto irgi uztenka. Dezes darbas sklandus, na bet savaime suprantama, tai buvo nauja masina.
Is principo, perkant tokia masina, daugiau ziuri i talpuma, konforta ir pravazuma, jos galia tampa subjektyvi. Man asmeniskai automobilis bus labiau skirtas kelionems, taip kad kuro sanaudos visada bus aktualesnes, nei isibegejimas nuo 0 iki 100km/h. O jei jau nori kad valytu, jami XC90 Evolve, ir visi tie x5 ruko. Beja, D5, kuris yra tik 2.4l lyginti su 3.0d siek tiek nezininga.


-----
Toyota Avensis '04 T-Spirit

-----
 
Stulpas
#23 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-01-27, 18:00
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1756
Įstojo: 2007-03-14
Gedas911 @ 2012-01-27, 12:24 rašė:
Sveiki,
Padėsiu gerb.zviazdai laikyti XC90 frontą, nes matau kad komentarai ateina ne iš XC90 savininkų, bet iš X5 fanų, kurie apie XC90 kalba tik iš internetinių nuogirdų...
XC90, kaip SUV atstovui, dedu gerą pliusą. Dabar 270tkm. Patikimumas 10balų / komfortas: 9 (galėtų būti minkštesnė) / dinamika 8 (trūksta bmw 3.0d motoroSmile Tech.problemos? Nebuvo! Aišku, kas dyla tas dyla, reikia keisti: kaladėlės, diskai, traukių antgaliai ir t.t. Ratų guolių dar nekeičiau. Saugumo, ačiū D., dar rimtai neteko išbandytiSmile
Doncei dėl kombinacijos dyzelis + mechanika: manau ne pats geriausias variantas, atsibos bėgius mėtyti. Automatas veikia sklandžiai ir jokių bėdų. O jei palakstyt su mechanika - tai T6 ar V8 motoro reikia.


nu taip elementaru su kuo vazineji ta marke ir gini
cia ne fronta laikyt reikia ir gint xc90 aklai, o aiskinames privalumus trukumus ...


x5 fanai pas volvistus klube?? prie bajerio ziuriu biski

kaip volvistas kad ir kaip ginciau xc90 deja X5 eina auksciau .ant kiek neismatuosiu

del internetiniu postringavimu tai visgi zmones yra bande ir lygina paskui ivairias markes ,tikrai nesiremiu viena kazkieno nuomone turesi laiko pasiguglink ir pasiskaityk pats...
Redagavo Stulpas 2012-01-27, 18:01


-----
 
Focus2002
#24 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-13, 22:55
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 28
Įstojo: 2012-05-02
Sveiki vazineju xc90 '03 metu, turejau daug bedu ir maniau jog tai nevykes auto, kol nepakeiciau serviso. Kai nuvaziavau i viena ale "garazini" servisiuka jie man taip sutvarke, kad jau puse metu vazineju ir neturiu jokiu bedu, t.y. Neturejau kol pries men man jo nesudauze Sad . Po avarijos as supratau jog tai tikrai saugus automobilis nes islipau is sumaitoto automobilio ir nepatikejau kad man nieko o sis nekoks Smile i mane rezesi is pries priesai atlekes automobilis (Golf) dar bandydamas isvengti smugio pasukau i desine ir desine puse visa apdauziau i medzius, priekis ir kaire puse nukentejo nuo Golfuko. Tai vat apie sauguma. Apie konforta net nepajauciau jog jis yra kietas kaip rase pries tai, aisq lyginant su MB ML jis kietesnis bet tikrai stabilesnis nei ML ( apie BMW nieko negaliu pasakyti, nemegstu nepatinka ir nevazineju). Del pravazumo bandeme uz vilniaus nuvaziave i miska kur daznai vazineja keturraciai ( ju trasa) pabandeme ir mes savo am as su Volvo draugas su MB ML, tai ten kur volvo pravaziavo MB teko traukti, o kur volvo pasodynau ten su MB net nebuvo sansu lysti nes jo pravazuma prastas ( kalbu apie '02 metu ) teko kviesti traktoriu, tai vat kelione buvo vykus nes pamaciau ka volvo gali buvo linksma, beje automate blokiratorius puikiai veikia ir dirba visi pastoviai ko nepasakysi apie ML - kol galas prasisuka ir paseda pradeda dirbti priekis ir dazniausiai buna velu. Tai vat del kuro sanaudu 2,4 man valgo 9-10 mieste po Vilniu, nes nedraguoju del to ir pasirinkau automata ir prabangu auto ( kaip sakant apsiraminau) Smile del talpos fantastiskas auto telpame su vaiku, su jo vezimeliu - lopsiu neisrinktu ir dar puse namu sukrauname Smile o jei kur ir reikia tai 7 niese pasivazinejame ir vietos tikrai pakanka ( na bent ne tolimoms kelionems ).
Tai tiek svarbiausia rasti gera ir nebrangu serviziuka kurie zinotu ka daryti, nes kaip rasiau turejau daug bedu su tikrai "ale " geru servisu, vos nepakeite puse masinos o te reikejo turbinos slegio matuokli (lygtais taip vadinasi) praplauti Grin


-----
Volvo XC90 d5 '03 + chip Grin
Renault Megane II dci '04

-----
 
zviazda
#25 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-14, 19:26
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Focus2002 @ 2013-01-13, 22:55 rašė:
Sveiki vazineju xc90 '03 metu, turejau daug bedu ir maniau jog tai nevykes auto, kol nepakeiciau serviso. Kai nuvaziavau i viena ale "garazini" servisiuka jie man taip sutvarke, kad jau puse metu vazineju ir neturiu jokiu bedu, t.y. Neturejau kol pries men man jo nesudauze Sad . Po avarijos as supratau jog tai tikrai saugus automobilis nes islipau is sumaitoto automobilio ir nepatikejau kad man nieko o sis nekoks Smile i mane rezesi is pries priesai atlekes automobilis (Golf) dar bandydamas isvengti smugio pasukau i desine ir desine puse visa apdauziau i medzius, priekis ir kaire puse nukentejo nuo Golfuko. Tai vat apie sauguma. Apie konforta net nepajauciau jog jis yra kietas kaip rase pries tai, aisq lyginant su MB ML jis kietesnis bet tikrai stabilesnis nei ML ( apie BMW nieko negaliu pasakyti, nemegstu nepatinka ir nevazineju). Del pravazumo bandeme uz vilniaus nuvaziave i miska kur daznai vazineja keturraciai ( ju trasa) pabandeme ir mes savo am as su Volvo draugas su MB ML, tai ten kur volvo pravaziavo MB teko traukti, o kur volvo pasodynau ten su MB net nebuvo sansu lysti nes jo pravazuma prastas ( kalbu apie '02 metu ) teko kviesti traktoriu, tai vat kelione buvo vykus nes pamaciau ka volvo gali buvo linksma, beje automate blokiratorius puikiai veikia ir dirba visi pastoviai ko nepasakysi apie ML - kol galas prasisuka ir paseda pradeda dirbti priekis ir dazniausiai buna velu. Tai vat del kuro sanaudu 2,4 man valgo 9-10 mieste po Vilniu, nes nedraguoju del to ir pasirinkau automata ir prabangu auto ( kaip sakant apsiraminau) Smile del talpos fantastiskas auto telpame su vaiku, su jo vezimeliu - lopsiu neisrinktu ir dar puse namu sukrauname Smile o jei kur ir reikia tai 7 niese pasivazinejame ir vietos tikrai pakanka ( na bent ne tolimoms kelionems ).
Tai tiek svarbiausia rasti gera ir nebrangu serviziuka kurie zinotu ka daryti, nes kaip rasiau turejau daug bedu su tikrai "ale " geru servisu, vos nepakeite puse masinos o te reikejo turbinos slegio matuokli (lygtais taip vadinasi) praplauti Grin


Focus, o ką dabar darysi remontuosi ar jamsi naują? Smalsu kokie nuostoliai, jei ne paslaptis žinoma?


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Focus2002
#26 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-14, 20:29
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 28
Įstojo: 2012-05-02
Jau remontuojama, draudimas paskaiciavo 12500 ltl, tai tik perdazimas pilnai iseis i pliusa, daugiau nieko Grin nes dalys nepigios , vien "bu" durys galines tuscios kaina 500 lt ir taip toliau ... Grin
Matai variklis superinis, siurbliai turbinos jau viskas irgi ok ( ty yra nauja) pakaba irgi ok neskaitant kaires puses bet netragiskai, tai kad nematau tikslo atsisakyti, metalas virinamas, tiesinamas, keiciamas, svarbu kad gerai paruostu ir nebus tu problem Smile


-----
Volvo XC90 d5 '03 + chip Grin
Renault Megane II dci '04

-----
 
zviazda
#27 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-14, 21:55
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Focus2002 @ 2013-01-14, 20:29 rašė:
Jau remontuojama, draudimas paskaiciavo 12500 ltl, tai tik perdazimas pilnai iseis i pliusa, daugiau nieko Grin nes dalys nepigios , vien "bu" durys galines tuscios kaina 500 lt ir taip toliau ... Grin
Matai variklis superinis, siurbliai turbinos jau viskas irgi ok ( ty yra nauja) pakaba irgi ok neskaitant kaires puses bet netragiskai, tai kad nematau tikslo atsisakyti, metalas virinamas, tiesinamas, keiciamas, svarbu kad gerai paruostu ir nebus tu problem Smile


O tai pala - o tai pas tave ne Casco? Nes kažkaip žiauriai mažai.....
Ne tai žinoma jei "viduriai" tvarkoj tai nėr ko keisti...smagu, kad pačiam viska ok Wink
Gal sakau kai jau bus atstatyta į kokį meetą atlėksi? Būt smagu su kolega pasidalinti nuomonėm Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Eimas
#28 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-14, 22:22
Vartotojo avataras

Miestas: Karmėlava
Pranešimai: 353
Įstojo: 2012-07-25
O aš turiu klausima ar xc90 2.4 dyzelinis variklis su 120kw stovi toks pats kaip ir v70 2000- 120kw? Jei taip ar ne per silpnas pagal masę tas variklis xc90? Smile


-----
Volvo v70 I 2.5D '99
Volvo v70 II 2.5D '00

-----
 
Johny
#29 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-14, 22:37
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 4263
Įstojo: 2008-01-06
toks pats


-----
Volvo V70II d5 (daily)
Volvo 940 / 2.3 Turbo 250HP (kolkas) / Estate (FunCar)

Pakabos, stabdžių, smulkus variklių remontas, padangų montavimas, suvirinimo darbai
https://www.faceb...hnyGarazas

-----
Vilnius, 860339105
 
Edvakas
#30 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-15, 07:09
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2224
Įstojo: 2010-04-23
Man po S60 kai teko pavažiuoti su XC90, tai traukos skirtumas kaip diena ir naktis. Netgi važiuojant su V70 jau jaučiasi kad yra daugiau svorio.


-----
www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_4_4704.png

www.manogarazas.lt/user_icons/fuel_icon_4_4593.png

EX:
Volvo XC60 2.4D 2011m.
Volvo S60 D5 2004m.

-----
 
zviazda
#31 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-15, 08:54
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Eimas @ 2013-01-14, 22:22 rašė:
O aš turiu klausima ar xc90 2.4 dyzelinis variklis su 120kw stovi toks pats kaip ir v70 2000- 120kw? Jei taip ar ne per silpnas pagal masę tas variklis xc90? Smile

Na kaip jaučiasi (nors pas mane 136 kw), kad "karvė", bet pilnumoje užtenka to kas yra po kapotų, sunkaiu pajuda iš vietos nei S60, bet paskui įsibėgėja Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Focus2002
#32 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-16, 22:48
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 28
Įstojo: 2012-05-02
zviazda @ 2013-01-14, 21:55 rašė:
Focus2002 @ 2013-01-14, 20:29 rašė:
Jau remontuojama, draudimas paskaiciavo 12500 ltl, tai tik perdazimas pilnai iseis i pliusa, daugiau nieko Grin nes dalys nepigios , vien "bu" durys galines tuscios kaina 500 lt ir taip toliau ... Grin
Matai variklis superinis, siurbliai turbinos jau viskas irgi ok ( ty yra nauja) pakaba irgi ok neskaitant kaires puses bet netragiskai, tai kad nematau tikslo atsisakyti, metalas virinamas, tiesinamas, keiciamas, svarbu kad gerai paruostu ir nebus tu problem Smile


O tai pala - o tai pas tave ne Casco? Nes kažkaip žiauriai mažai.....
Ne tai žinoma jei "viduriai" tvarkoj tai nėr ko keisti...smagu, kad pačiam viska ok Wink
Gal sakau kai jau bus atstatyta į kokį meetą atlėksi? Būt smagu su kolega pasidalinti nuomonėm Smile


Jo jei viskas ok tai kita savaite atiduos masiniuka tai tada paseksiu tema ir manau susimatysim meete Smile bus grazuole, o kas liecia casco tai yra bet man ivaziavo o ne as pats, tai kasko ne prie ko cia civilke Sad kaltininko apmoka


-----
Volvo XC90 d5 '03 + chip Grin
Renault Megane II dci '04

-----
 
Focus2002
#33 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-16, 22:50
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 28
Įstojo: 2012-05-02
zviazda @ 2013-01-15, 08:54 rašė:
Eimas @ 2013-01-14, 22:22 rašė:
O aš turiu klausima ar xc90 2.4 dyzelinis variklis su 120kw stovi toks pats kaip ir v70 2000- 120kw? Jei taip ar ne per silpnas pagal masę tas variklis xc90? Smile

Na kaip jaučiasi (nors pas mane 136 kw), kad "karvė", bet pilnumoje užtenka to kas yra po kapotų, sunkaiu pajuda iš vietos nei S60, bet paskui įsibėgėja Smile


Teko vaziuoti su s80 d5 - taip jis is vietos geriau eina bet kad labai didelio skirtumo nepajauciau, idomiau butu paziureti 136 ar didziulis skirtumas pas xc 90 Smile


-----
Volvo XC90 d5 '03 + chip Grin
Renault Megane II dci '04

-----
 
zviazda
#34 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-17, 06:53
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Focus2002 @ 2013-01-16, 22:50 rašė:
zviazda @ 2013-01-15, 08:54 rašė:
Eimas @ 2013-01-14, 22:22 rašė:
O aš turiu klausima ar xc90 2.4 dyzelinis variklis su 120kw stovi toks pats kaip ir v70 2000- 120kw? Jei taip ar ne per silpnas pagal masę tas variklis xc90? Smile

Na kaip jaučiasi (nors pas mane 136 kw), kad "karvė", bet pilnumoje užtenka to kas yra po kapotų, sunkaiu pajuda iš vietos nei S60, bet paskui įsibėgėja Smile


Teko vaziuoti su s80 d5 - taip jis is vietos geriau eina bet kad labai didelio skirtumo nepajauciau, idomiau butu paziureti 136 ar didziulis skirtumas pas xc 90 Smile

Na sustiksim - bus galimybė ir pabandyti Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Donce
#35 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-18, 03:03
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
Jau dairausi... Tikiuosi, nupirksiu iki Velyku arba ankstyva rudeni Vokietijoj arba Lietuvoj Smile Beda, kad Vokietijoj dar masinos nepirkes
Butu gerai paimt iki velyku, nes daznas dar su zieminem padangom lakstys ir galetu ant dabafkes vasarines pridet. Daznai pasitaiko tokie pardavejai


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
zviazda
#36 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-18, 11:56
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Donce @ 2013-01-18, 03:03 rašė:
Jau dairausi... Tikiuosi, nupirksiu iki Velyku arba ankstyva rudeni Vokietijoj arba Lietuvoj Smile Beda, kad Vokietijoj dar masinos nepirkes
Butu gerai paimt iki velyku, nes daznas dar su zieminem padangom lakstys ir galetu ant dabafkes vasarines pridet. Daznai pasitaiko tokie pardavejai

Mūsų šeimoje visos paskutinės 4 auto pirktos tiesiai iš vokiečių. Volvo irgi - iš Volvo autocentro, ten po tryjų metų moteriškė šitą keitė į naują Smile o man žiauriai nuskilo, visų pirma kaina sutaupėm kokius gerus 20.000 tūkstančių, visu antra prižiūrėta buvo tik Volvo centre su visais įrašais ir originalia rida. Bet ir šiaip jei perki ne iš turkų aikštelės, o iš vokiečio tai nebūsi apgautas. Sėkmės paieškose Smile Gal gi pagaliau ir XC90 gretos padidės....


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Donce
#37 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-18, 17:41
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
zviazda @ 2013-01-18, 11:56 rašė:
Mūsų šeimoje visos paskutinės 4 auto pirktos tiesiai iš vokiečių. Volvo irgi - iš Volvo autocentro, ten po tryjų metų moteriškė šitą keitė į naują Smile o man žiauriai nuskilo, visų pirma kaina sutaupėm kokius gerus 20.000 tūkstančių, visu antra prižiūrėta buvo tik Volvo centre su visais įrašais ir originalia rida. Bet ir šiaip jei perki ne iš turkų aikštelės, o iš vokiečio tai nebūsi apgautas. Sėkmės paieškose Smile Gal gi pagaliau ir XC90 gretos padidės....


Dairausi po mobile.de pagrinde kur autocentrai (dealeriai) parduoda. Dar ziuriu ir pas olandus bei belgus. Kai kur is fotkiu galima pastebet, kad fotografuota paprastu aiksteliu prieigose ir tokie variantai man nelabai. Galbut geriausiai butu is privataus asmens nupirkt, iseitu kazkiek sutaupyt, bet man nera absoliuciai jokio noro bastytis su keliasdesimt gabalu litu kishenese ir ieskot masinos, uz kuria savininkas nori atsiskaitymo grynais. Kas dazniausiai ir buna, kai perki is privataus asmens. Lietuvoje butu biski kitaip.
Zviazda, gal kokiu autocentru pavadinimu zinai?


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
zviazda
#38 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-01-18, 19:40
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Donce @ 2013-01-18, 17:41 rašė:
zviazda @ 2013-01-18, 11:56 rašė:
Mūsų šeimoje visos paskutinės 4 auto pirktos tiesiai iš vokiečių. Volvo irgi - iš Volvo autocentro, ten po tryjų metų moteriškė šitą keitė į naują Smile o man žiauriai nuskilo, visų pirma kaina sutaupėm kokius gerus 20.000 tūkstančių, visu antra prižiūrėta buvo tik Volvo centre su visais įrašais ir originalia rida. Bet ir šiaip jei perki ne iš turkų aikštelės, o iš vokiečio tai nebūsi apgautas. Sėkmės paieškose Smile Gal gi pagaliau ir XC90 gretos padidės....


Dairausi po mobile.de pagrinde kur autocentrai (dealeriai) parduoda. Dar ziuriu ir pas olandus bei belgus. Kai kur is fotkiu galima pastebet, kad fotografuota paprastu aiksteliu prieigose ir tokie variantai man nelabai. Galbut geriausiai butu is privataus asmens nupirkt, iseitu kazkiek sutaupyt, bet man nera absoliuciai jokio noro bastytis su keliasdesimt gabalu litu kishenese ir ieskot masinos, uz kuria savininkas nori atsiskaitymo grynais. Kas dazniausiai ir buna, kai perki is privataus asmens. Lietuvoje butu biski kitaip.
Zviazda, gal kokiu autocentru pavadinimu zinai?

Kad žinok draugas kuris atvarydavo mašinas rinkdavosi irgi iš mobile.de - bet daugiau žiūrėdavo kad aikšteles turėtų privatūs asmenys. O Volvo kai pirko, tai važiavo tiesiai į volvo centrą ir žiūrėjo ką jie turi tam momentui pardavimui iš lizinginių mašinų. O sutaupysi bet kuriuo atveju Wink


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
selekcininkas
#39 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-02-26, 09:27
Miestas: vilnius
Pranešimai: 24
Įstojo: 2013-02-25
sweiki. turiu volvo xc90 automatas. norejau pasiteirauti kam ta raide W sale begiu rankeneles?
aciu uz atsakyma


-----
xc 90

-----
 
Čiopa
#40 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2013-02-26, 09:30
Vartotojo avataras

Miestas: Mažeikiai
Pranešimai: 5180
Įstojo: 2007-03-12
Žiemos (Winter) režimas, pradedi judėti nuo trečios pavaros.


-----
Volvo S80 D5 '03 AW55-50
ex. Volvo S80 2.5D '99 AW50-42
ex. Volvo S80 T5 '99 M56
ex. Saab 9-3 2.2tid '03
ex. Volvo XC70 D5 '02 AW55-50
ex. Volvo S40 1.8 '97

-----
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Volvo 760 Turbo Klubo narių ir forumiečių automobiliai 140 2023-09-23, 22:27
Ieškomas pirkti Volvo S60II Padedam išsirinkti... 2 2023-09-08, 17:55
Volvo XC90 Summum 2013m sistemingai dingsta trauka Variklis 7 2023-08-03, 11:07
Atsirakinėja volvo v50 bagažinės dangtis Elektra 1 2023-05-15, 12:12
Volvo V50 2.0d 100kw automobilis neužsikuria AutoVikingai 1 2023-05-03, 14:39
2024 © Visos teisės saugomos.