PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

VOLVO XC90 - PLIUSAI, MINUSAI, EKSPLOATACIJA, GEDIMAI, ATSILIEPIMAI

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Volvo XC90 - Pliusai, minusai, eksploatacija, gedimai, atsiliepimai
zviazda
Parašyta 2013-12-05, 15:14
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Jei moteris su vaikais tai imčiau Volvo - na aš čia gal labiau apie saugumą. Smile Žinoma kiekvienam savo, bet pas mane mašinoj nei per daug elektronikos, nei šiap kažkokių trikdžių, to kietumo nesijaučia - mašina stabiliai stovi kelyje ant posūkių ir vienas malonumas žodžiu ją vairuoti Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Donce
Parašyta 2013-12-18, 04:18
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
Kieta jinai, tikrai kieta. Na ne tiek ziauriai, kaip cia issireiskiu, bet kietoka. Nebent padangu nedaputus vazineji Smile O ir elektronikos joje pakankamai, kad galetu galvos skausma ivaryt, jei kas nors pareis standartineje komplektacijoje.
Greitu metu vaziuosiu namolio is UK i LT, tai pasakysiu, kiek mazdaug ryja trasoje vidutiniskai. Nes dar neteko vaziuot dideliu atstumu, kad reiktu baka uzsipilt ir pasiskaiciuot sanaudas. Mieste ivairiai. Tiksliu sanaudu nera. Beto kiekviena ryta saltu motoru i darba kelis km. Tas pats po darbo. Ar kur apsipirkt po miesta. Bet telpu i 11 litru siuo metu drasiai. Jei tapke spaudziu - 11,5 suvalgo. Siuo metu su zieminem padangom 235 60 R18. Padangu slegis 39 PSI
Su vasarinem padangom 255 50 R19 valgo siek tiek daugiau.
Islaidos remontams ir aptarnavimams? Ne ka labai daugiau nei kitoms auto panasiu metu.
Tiesa, vakar nupirkau abu dirzelius, visus itempejus, vandens pompa, salnika is oficialaus volvo atstovo - pritaikius gera nuolaida, kaina gavosi... vistiek nemaza Smile Kokia, palieku vietos spelionem Wink
Redagavo Donce 2013-12-18, 04:19


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
Donce
Parašyta 2013-12-30, 00:44
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
kuro sanaudos (dyzelis) uzmiestyje vaziuojant 2 suauge, 1 mazametis ir pilnai krauta bagazine - 8,2 ltr/100km - greitis 125-130km/h
greitis ~ 100km/h - kuro sanaudos mazdaug 7,6 ltr
Degalu sanaudos skaiciuotos kaskart uzpilant baka i virsaus.


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
Darius1979
Parašyta 2014-03-18, 14:29
Miestas: UK
Pranešimai: 2
Įstojo: 2013-08-17
zviazda @ 2012-01-23, 20:03 rašė:
Donce - daug rašyti reikia Smile
Asmeniškai mano yra 2006 pabaigos dyzelinė su automatine pavarų dėže. Sąnaudos mieste apie 10-11, trąsoje 8-9. casco metams 2000 litų. Žieminės padangos, bent jau man kainavo 2600 lt. (Nokianai) Kas dar per visą šitą laiką keičiau vairo traukes viena apie 140lt. ratų suvedimas 60lt. xenonus 140lt. vienas. dar buvo pakeistas pagrindinis diržas, generatoriaus dirželis ir vandens pompa - 900lt. na tepalų keitimas su tepalais ir filtrais kažkur apie 400 lt. galinis desnys guolis apie 300lt.
Mašinos priežiūra nėra pigi, tačiau atsiperka. Gal man pasisekė - bet aš labai patenkinta tiek talpumu, tiek jos pajėgumais, tiek saugumu.
Gal kažkas galės pakomentuoti daugiau ir plačiau. tačiau jei bus kokių klausimų į kuriuos galėsiu atsakyti visada prašom Wink


-----
XC90

-----
 
zviazda
Parašyta 2014-03-18, 16:21
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Vadinasi aš nemoku važinėti, nes pas mane prie 130 greičio kuro sąnaudos niekada nebūna 8,2 Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Donce
Parašyta 2014-03-23, 03:27
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
zviazda @ 2014-03-18, 16:21 rašė:
Vadinasi aš nemoku važinėti, nes pas mane prie 130 greičio kuro sąnaudos niekada nebūna 8,2 Smile


Ko cia spragseti pradejai? Smile Savikritika, kartu su sarkazmo prieskoniaisGrin
Pas tave automatas? Berods taip. Pridek kazkur apie 0.5 litro. Ne daugiau. Nes siuolaikiniai automatai faktiskai niekuom nesiskiria kas liecia kuro sanaudas.
Pas tave yra DPF filtras? ko gero yra ir operacijos jam nedarytos. DPF kuro sanaudas padidina.
Chipuotas auto? Nemaciau, kad butum uzsiminus, jog auto chipuota. Prachipavus, kuro sanaudos nesikeicia ar mazheja iki 10%
Pas mane siokie tokie modai padaryti - EGR OFF, DPF Off, Chip tuning.
Na dar teko keist lambda zonda kazkada - sanaudos sumazejo, nes pries tai valge saliarka.
Keisti visi filtrai. Vo teip va Wink

Dabar uzsidejau vasarines padangas 255/50/R19 - valgo gerais puse litro daugiau. Gal dar ir padangos lievokos, 2 Kumho, o kitos Enduro. Su tokiom beveik naujom padangom auto buvo nupirkta.
O degalu sanaudas skaiciavau su pries tai uzdetom zieminem 235/60/R18 Falken


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
zviazda
Parašyta 2014-03-23, 07:53
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Vaje kaip mes greitai pereinam ant asmeniskumu tu....nei spragsiu nei ka. Parasiau ka galvoju ir kaip yra Grin o sarkazmo galima atrasti visur ir visada priklauso nuo poziurio Wink
Automobilis tvarkingas ir priziurimas, ijungta viskas kas turi buti ir nedadeta niekas, del lysno litro nesuku galvos - kaip kazkas pasake XC yra XC Smile pries isigyjant toki auto tikrai negalvoji kad jis vaziuos "papigiai". Bet kaip ir sakau cia mano asmenine nuomone ir jokio sarkazmo ieskoti nereikia....


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Donce
Parašyta 2014-03-24, 02:59
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
Niekas cia neina ant asmeniskumu. Rasau, kaip yra Smile
Kazkas pasake XC yra XC... Hmm... Tipo norejo pasakyt, kad valgys degalu ar kaip? Ar kazkas tokio neeilinio siame auto? Nieko siame pasakyme ekskliuzyvaus ar neeilinio nematau. Mersas yra mersas. Va cia kazkas arciau tiesos. Tik aisku rimtas mersas, o ne dezute kokia A ar B klases. Betgi ta pati galima pasakyt ar apie kita rimtesni tarkim vokishka auto.
O as pries isigijant toki auto tikrai galvojau, kad jis man vaziuos ne ka brangiau nei pries tai buvusi gelda, jei kalbam apie islaidas degalams.
Na o eksploatacija aplamai - zinoma, kad kainuoja siek tiek daugiau nei eilinis auto. Bet ne tiek daugiau, kad mautu paskutines kelnes. Vis delto pasiskaiciuot savo finansus reikia.


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
Vyskups
Parašyta 2014-03-24, 08:15
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2762
Įstojo: 2008-11-20
Savaitgalį važiavau į kaimą su Q5 2011 metų. Padangos R16/235/65 Dunlop 3D, Variklis 3,0 TDI 182kw ar kažkas tokio. Taigi važiuojant 130 - apsukos 2t. 6 bėgis. Sąnaudos 8,0 ltr. Lenkiant ir stabdant ir vėl lenkiant sąnaudos - 8,5ltr. Ir Q5 tokia pat kieta kaip ir mano škoda, tik kad barškesių mažiau.


-----
Volvo XC70 III, D5, AT, MY09
Volvo V70 III, 2,0D, MT, MY10.
Volvo 2.4D 96kw '02 S60 + chip = D5 + chip Pfft - parduota
Šalimais garaže
Peugeot Boxer - ilgas, didelis, 2,8d, '05
Skoda Octavia Combi 2,0tdi 16v DSG '07
Toyoto corolla 2,0 d-4d '00

www.idola.lt
www.voveresnamai.lt
https://www.facebook.com/voveresnamai/?fref=ts

-----
=FORUMO MODERATORIUS=
Nieko nėra tipiškesnio, kaip talentingi žmonės, nepasiekę savo gyvenime jokios sėkmės
Jeigu tu nori turėti tai, ko niekad neturėjai - turi padaryti tai, ko niekad nedarei.
 
zviazda
Parašyta 2014-03-24, 22:09
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Donce - pas mus kitoje temoje iskilo klausimu del XC cipavimo, gal turetumet kokiu patarimu? Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Newboy
Parašyta 2014-03-30, 18:58
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 7
Įstojo: 2014-03-30
Sveik. As prie tos pacios temos kabinuosi. Kadangi senai mastau apie VolvoXC90 beje taip pat dairiausi ir i Volvo S80 nuo 2006 metu berods., tai tikiuosi sulaukti Jusu patarimu. Megstu gyventi be sazines priekaistu, tad automobilis man neturi kelt galvos skausmo kad uz remonta turesiu susimoketi 500-1000 ar 2000 litu. Tad visu konkretesniu cia Jusu gedimo atveju ir kainu nemaciau. Palyginimui turiu bmw330 nediduka, miesto masina, manevringa, taciau, pabodo sita tarka Smile Vaziuokle sio bmw'o nera stiprioji puse. Pvz: sarnyras keiciasi su visa sake, kuris man su nuolaidomis kainuoja 400. Stabdziu diskai su nuolaidomis irgi netoli 200. Viskas originalu, net kuro filtras ir tas kainuoja apie 100 lituku. Padangos nemazesnes 17, tad irgi uz padoresne firma moku apie 1500. Tad kolega kazkuris sake, kad po bmw kitu masinu remontai nera tokie jau brangus. Taciau noreciau ir jusu daugiau nuomoniu isgirsti, nes cia daugiau maziau buvo abstrakcios nuomones ir diskusijos.
Taigi svarstau apie XC90 greiciausiai 136kw, nuo 2006 metu nors galetu buti ir padorus nesuvarytas 120 kw. Neatmetu ir benzino galimybes, taciau su dujomis ir nezinau koki varikli reiketu rinktis. Zinoma masina nera palakstymui, solidi, komfortabili. Siek tiek teko su ja "bendrauti". Auto greiciausiai vykciau pirkti i Vokietija, is privataus asmens, su pilna istorija, ir zinoma nusivaryciau i kazkuri vokietuku servisa. Tad gal kazkokiu patarimu kurie mane atbaidytu ar paskatintu aktyviau ieskoti savo volvo. Ar labai baisia kainos kandzioja, ir pasitaiko dideliu gedimu, kad reiketuinvestuoti po 5000lt iskart i viena detale. Visu nuomones gerbiamos ir laukiamos.
Aciu


-----
bmw 330
vw trasnsporter

-----
 
iozhikas
Parašyta 2014-03-30, 19:43
Miestas: klaipeda ) dabar u.k )
Pranešimai: 885
Įstojo: 2012-01-24
Newboy @ 2014-03-30, 18:58 rašė:
Sveik. As prie tos pacios temos kabinuosi. Kadangi senai mastau apie VolvoXC90 beje taip pat dairiausi ir i Volvo S80 nuo 2006 metu berods., tai tikiuosi sulaukti Jusu patarimu. Megstu gyventi be sazines priekaistu, tad automobilis man neturi kelt galvos skausmo kad uz remonta turesiu susimoketi 500-1000 ar 2000 litu. Tad visu konkretesniu cia Jusu gedimo atveju ir kainu nemaciau. Palyginimui turiu bmw330 nediduka, miesto masina, manevringa, taciau, pabodo sita tarka Smile Vaziuokle sio bmw'o nera stiprioji puse. Pvz: sarnyras keiciasi su visa sake, kuris man su nuolaidomis kainuoja 400. Stabdziu diskai su nuolaidomis irgi netoli 200. Viskas originalu, net kuro filtras ir tas kainuoja apie 100 lituku. Padangos nemazesnes 17, tad irgi uz padoresne firma moku apie 1500. Tad kolega kazkuris sake, kad po bmw kitu masinu remontai nera tokie jau brangus. Taciau noreciau ir jusu daugiau nuomoniu isgirsti, nes cia daugiau maziau buvo abstrakcios nuomones ir diskusijos.
Taigi svarstau apie XC90 greiciausiai 136kw, nuo 2006 metu nors galetu buti ir padorus nesuvarytas 120 kw. Neatmetu ir benzino galimybes, taciau su dujomis ir nezinau koki varikli reiketu rinktis. Zinoma masina nera palakstymui, solidi, komfortabili. Siek tiek teko su ja "bendrauti". Auto greiciausiai vykciau pirkti i Vokietija, is privataus asmens, su pilna istorija, ir zinoma nusivaryciau i kazkuri vokietuku servisa. Tad gal kazkokiu patarimu kurie mane atbaidytu ar paskatintu aktyviau ieskoti savo volvo. Ar labai baisia kainos kandzioja, ir pasitaiko dideliu gedimu, kad reiketuinvestuoti po 5000lt iskart i viena detale. Visu nuomones gerbiamos ir laukiamos.
Aciu

remontas ir detales tikrai nera pigios naujesnem volvo, gal del to kad detaliu kokybe taipat yra auksta . Moki ne uz varda Wink


-----
volvo s80 se lux (summum) d5 2007 auto

-----
VOLVO for life
 
zviazda
Parašyta 2014-03-30, 19:48
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Na jei paskaitysi atidžiau tai nemažai diskutuota apie XC90 pliusus minusus ir kainas kurios beje priklauso nuo to kur keisi ir kokios kokybės detales rinksies Wink


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Newboy
Parašyta 2014-03-30, 21:21
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 7
Įstojo: 2014-03-30
Na man kaina yra priimtina jeigu kokybe istiesu yra gera. Tuomet viskas teisinga. Suprantu kad nauju masinu detaliu kainos gan aukstos, bet as isivaizduoju kad jos keiciamos labai retai, ir kad nereiketu investuot 15-20% auto kainos uz tam tikra "remonteli".
Tai apie kainas turbut tik panele Zviazda ir rase sioje temoje, kiek uz ka mokejo. Dar kalbeta apie kuro sanaudas ar siaip apie kazkokius neaiskumus volvu savininkams, bet tvirtesnes nuomones taip ir nesusikuriau. Taip pat mininima ir apie konkurentus, kurie sakoma lenkia Volvo visureigi. Taciau dabar Volvo kainos pasidare ikandamesnes ir toj pacioj Vokietijoj galima butu paieskoti neblogo varianto uz prieinama kaina. Bet jeigu sakot kad kokybe gera, tai as galvoju pakeitus detale , prie jos grizti turbut greitu metu neteks. Tik klausimas kas nutinka, kai pradeda byret brangesnes detales, ir ar jos apskritai pradeda byret. Kaip kad vairo koloneles, ar tai kazkokios kompiuterines klaidos rimtesnes, davikliai ir pan... Nes kazkokiu ligu klasikiniu ir labai baisiu daug neradau, o kadangi nesiruosiu primusto auto ieskot, tai gal nereikes pirkti puse pakabos detaliu ir pakeisti puse varikliaus skyriaus?


-----
bmw 330
vw trasnsporter

-----
 
zviazda
Parašyta 2014-03-30, 22:21
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Mano masina parvaziavo is Vokieciu ieskota buvo puse metu ir nupirkta is oficialaus Volvo atstovo. Apart einamuju detaliu kurios susidevi kiekvienam auto man neteko keisti (na gal kompensatoriai cia ne i tema pasitaike). Tarkim kalades Audinej keisdavau i metus viena karta butinai, o sitoj pirma karta keiciau po tryju metu - pravaziavusi 100000 km....Manau viskas priklauso kokio stovio masina paimsite, jei ankstesnis seimininkas priziurejo tai Jums vargo su ja neturetu buti....mano kaimynas turejo benzinine Volva buvo idejes dujas kas pasekoje itakojo jos pardavima, dabar gailisi kad pardave...tik sake kad dabar imtu dyzeli arba jei jau benzas tai be jokiu duju....masinos islaikymas nera pigus, bet viska darant su protu ikandamas.
Kaip sakant perkant ne nauja auto dalyvauji loterijoje kuri bus arba laiminga arba nelabai Smile o as kadangi su savo Volva apsizenyjau Smile tai geresnes auto man nera Wink nors ismeginta buvo tikrai daug ratu pries sia Smile


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Newboy
Parašyta 2014-03-30, 22:38
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 7
Įstojo: 2014-03-30
Dekui uz puiku atsakyma. As suprantu kad is centru perkant, masina yra jau apdorota. Ir tikriausiai nepigiai uz ja jau sumokejote, zinoma del to ir bedu nepasitaike rimtesniu. Del to ir siek tiek dvejoju, kad nepataikyt i brangia loterija, nupirkt pigiau bet remontuot brangiai. Autocentre rodos kainos dar lig siol aukstos. Musu Sostena irgi prieinamos kainos neduoda. O stai is zmoniu jau galima nupirkt, tik klausimas ar nebus uzsleptu defektu.
Beje galbut zinote, ar Vokietijoj nera istatymo, kad parduodant masina, turi buti suzymeti defektai, antraip ja galima grazint per kazkuri laikotarpi. Kazkadais atrodo girdejau panasu dalyka, arba nusisneku


-----
bmw 330
vw trasnsporter

-----
 
zviazda
Parašyta 2014-03-30, 23:39
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Na jos kaina buvo 82000 gal siek tiek daugiau buvo moketa del to kad jos komplektacija geresne, o ir nuvaziavus buvo 112000 tukstanciu, kaip dabar pagalvoju galima buvo dvi naujas is salono nusipirkti....Musu Sostenoj retai kada xc90 pasitaiko...nes musu zmones retai dar naudojasi isperkamaja verslo nioma, o del garantijos nezinau ar yra tokia galimybe, tarkim BRC suteikia garantija pusei metu. Jei imsit cia vietoj is zmoniu galit varyti i Sostena apziurai, jie tikrai pasakys defektus, o is be Sostenos yra meistru kuriais galima pasikliauti....zinoma i varikli ir deze neilysi, bet esminius dalykus manau tikrai isvardintu Wink


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
Donce
Parašyta 2014-03-31, 00:20
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
Perdaug nesismulkinant apie eksploatacija, butu galima sakyti taip - auto islaikymas kainuos kazkur iki 30% daugiau nei eilinis auto kaip A6, 530d, pasatas, mersas ir pan. Turint "blata", galima prasisukt ir uz panasia kaina. Daug priklauso, is ko delys perkamos, kas atlieka aptarnavima ir t.t. Paciam atliekant einamuosius aptarnavimus ar nepersudetingiausius remontus, ishlaidos neturetu zenkliai pasijausti lyginant su kitais auto. Vienintelis dalykas, ant ko nesutaupysi eksploatuodamas - tai kuro sanaudos. eilinis auto dyzelis, zinoma, valgys maziau. Shitam auto nekeiciant savo vairavimo stiliaus, degalu sanaudas galima sumazint tik "chipuojant" su viena salyga, jei vairavimo stilius ne sportinis.
O siaip visa kita... Padangos kainuos brangiau, stabdziu diskai brangiau (ne visada), tepalo reikes pilt daugiau ir pan. Yra jau prirashyta apie shi auto internete pilna, tik tereikia issirankiot ish forumu.
Siaip baidytis sio auto gal ir nereiketu, bet kelti aukshtumas taipogi NE. Nera cia taip, kad dalys jau tokios super aukstos kokybes. Milziniska konkurencija auto rinkoje diktuoja savo salygas ir norint islinkti konkurencingam, tenka mazinti kaina. O auto/daliu kaina mazinama kai mazinami gamybos kashtai. Matematika paprasta.
Lygiai taip pat sutvarkius kitus auto su gerom dalim, jos vaziuos ilgai ir nuobodziai, kol kazkas kitkas nesuges.
Kiekvienos auto turi savo silpnu vietu. XC90 taip pat turi. Kad ir oro sklendziu aktuatorius (daznai genda), vairo kryzme, kurios gedimai reiskiasi ir kituose volvo modeliuose. Auto su mechaninem dezem silpna vieta sankaba su smagraciu ir t.t.
Nieko siais laikais neuzmusamo nera. Teks susitaikyt su ta mintim. Belekuri auto nupirksi - anksciau ar veliau jam kazkas suges nepriklausomai nuo jo markes.
O kad atsiranda Jonas, Petras, kuris ima sneket, kad jo mersas ledinis 12m senumo ir nieko per 4-5 metus nekisho, o tik keite stabdziu diskus su kaladem bei tepala su filtrais - tai tokiu buvo, yra ir bus. Paskiau paimi ta jo mersa, is kurio likes tik barskantis vezimas.
XC90 pakaba gan paprasta. tai jai remonto islaidos nebus brangios, nebent subyres amortizatoriai,ploninantys pinigine. Kadangi pakaba ganetinai paprasta - tai ir kazkokio ispudingo komforto nera.
Patinka auto - pirk. Bet pries tai pagalvok, kam jos rekia? As nupirkau seimai. Tiek mano brangiajai, tiek man shis auto visu pirma patinka savo ishvaizda. Vaikas dar be nuomones Grin
Dar vienas kriterijus kodel pirkau, tai, kad volvo visada teikdavo pirmenybe saugumui. Ne ishimtis ir XC90. Man sheimos saugumas pirmoje vietoje.
Auto talpus, esant reikalui, gali sedet 7 zmones (jei yra papildomos sedynes gale). Kadangi esus zmogus, megstantis erdve, kad galeciau jausti patogiai, tai prie auto pripratau taip, kad sekantis seimyninis auto tikrai bus nemazesnis nei shis.
Redagavo Donce 2014-03-31, 00:24


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
Newboy
Parašyta 2014-03-31, 00:30
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 7
Įstojo: 2014-03-30
Na matot jeigu buciau pasiruoses moket siuo metu apie 25k euru, tai veikiausiai nesijaudiniciau del Volvo islaikymo. Kaip kad jus pasiemem apynauje masina Smile Kita vertus bet kuri is prestiziniu markiu renkantis, ( Mersedes, BMW, Audi) naujesni modeli ,atsitikus rimtesnei bedai, teks pakloti nemazesne suma nei Volvai, isskyrus pakabos remontus, kiek isivaizduoju ir teko susidurti.
Taip BRC taiko siokia tokia garantija retkarciais, bet ir tai nevisada, o ir ju automobiliai netokie ir stebuklingi. Lietuvoje butinai stumsiu i Sostena patikrai, bet veikiausiai auto ieskosiu visgi ne Lietuvoje, nebent gausiu geresniu pasiulymu ar permetes skelbimus kazkur uzkibsiu.


-----
bmw 330
vw trasnsporter

-----
 
zviazda
Parašyta 2014-03-31, 00:31
Vartotojo avataras

Klubo narys
Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1617
Įstojo: 2011-09-10
Na taip jau ko ko, bet talpumo tai ji bilen kokio Grin mes 4 dvi savaites keliavom po Italija, visi daiktai buvo sukomplektuoti bagazineje, tad salone kiekvienas turejo savo erdve Grin ir netgi sedintys gale sugebedavo gan patogiai issimiegoti Smile gal siuo metu mums su dukra ji kiek didoka, taciau tuoj prasides sodybos sezonas o tada jau prasideda jos talpumo isnaudojimas iki paskutines laisvos vietos.


-----
Volvo XC90 Blue Ocean Race D5 2006

-----
Aš mergina tyli ir kukli. Įžeisi- tyliai pakasiu, kukliai atšvęsiu... Wink

AutoVikingų atributika
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Volvo S60 II Volvo V70-III, S60-II, V60, S80-II, XC60, XC70-II/90-II 2 2024-04-13, 13:36
Volvo 760 Turbo Klubo narių ir forumiečių automobiliai 140 2023-09-23, 22:27
Ieškomas pirkti Volvo S60II Padedam išsirinkti... 2 2023-09-08, 17:55
Volvo XC90 Summum 2013m sistemingai dingsta trauka Variklis 7 2023-08-03, 11:07
Atsirakinėja volvo v50 bagažinės dangtis Elektra 1 2023-05-15, 12:12
2024 © Visos teisės saugomos.