PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

PATARKIT PERKANCIAM

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Patarkit perkanciam
Domaz
#21 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 09:56
Miestas: Lietuva, Telšiai
Pranešimai: 13
Įstojo: 2012-12-03
Dar vienas klausimelis Smile Aptikau viena vcarijanta... na komplektacija tesiog super... navi TV, kreminis salonas ir t.t.. vnz pilna... bet man labai uzstrigo vienas navarotas kaip "DVIGUBI STIKLAI" - cia retenybe, ar daznai galima isvyst s60 modeliuose? Smile Ziurint 00-01-02-03 metus? Smile

Antras dalykas... kalbant apie T5... gal kam yra teke tvarkyt turbina? kiek gali mazdaug blogiausiu atveju sukastuot jai netycia nuperku su atgivenusia turba? Nes tokias masinas vistiek jau perka ne i baznycia vaziuot... tad rizika yra jog maciuse ekstremalaus givenimo nupirksi...
Redagavo Domaz 2012-12-04, 09:57


-----
L1 ph1
Planuojama: S60

-----
 
Johny
#22 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 10:01
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 4263
Įstojo: 2008-01-06
Iki 1,2k lt. Siaip nesenai sau ziurinejausi 16t (2,4t 2,3t5 tokios stovi) turbinos i savo projekta, tai radau keleta labai gero stovio(gal netgi galima sakyti lediniu) turbinu nuo anglisku Volvaku po 400-450lt.


-----
Volvo V70II d5 (daily)
Volvo 940 / 2.3 Turbo 250HP (kolkas) / Estate (FunCar)

Pakabos, stabdžių, smulkus variklių remontas, padangų montavimas, suvirinimo darbai
https://www.faceb...hnyGarazas

-----
Vilnius, 860339105
 
Domaz
#23 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 10:27
Miestas: Lietuva, Telšiai
Pranešimai: 13
Įstojo: 2012-12-03
Johny @ 2012-12-04, 10:01 rašė:
Iki 1,2k lt. Siaip nesenai sau ziurinejausi 16t (2,4t 2,3t5 tokios stovi) turbinos i savo projekta, tai radau keleta labai gero stovio(gal netgi galima sakyti lediniu) turbinu nuo anglisku Volvaku po 400-450lt.


Tai labai protinga kaina Smile Tai tikriausiai irodo jog volvos neserga turbinu ligom... nes manau jai butu paklausa butu ir pasiulos kaina kita...


-----
L1 ph1
Planuojama: S60

-----
 
Johny
#24 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 10:30
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 4263
Įstojo: 2008-01-06
Viskas priklauso nuo to, kaip buvo priziurima masina (ar laiku ir ar geri tepalai buvo pilami) ir ar mokejo eksploatuoti turbinini varikli (po ilgo vaziavimo autostrada negesindavo variklio is karto,o duodavo padirbeti ant laisvu bent 30sek).
Redagavo Johny 2012-12-04, 10:30


-----
Volvo V70II d5 (daily)
Volvo 940 / 2.3 Turbo 250HP (kolkas) / Estate (FunCar)

Pakabos, stabdžių, smulkus variklių remontas, padangų montavimas, suvirinimo darbai
https://www.faceb...hnyGarazas

-----
Vilnius, 860339105
 
Dimka
#25 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 11:49
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 199
Įstojo: 2011-07-25
Domaz @ 2012-12-03, 14:30 rašė:

Supratau... cia jau buvo nusisvaigimasapie dezes... net smagiau paliko nes as vertinu tik mechanines dezes ir butu niuru vaziuot man su automatu... jai butu ten koks laivas dar pasvarstyciau, bet kada jami pakankamai sportisku liniju masina, tas automatas man kazkaip fe atrodo....



Tu pats sau priestarauji, vienur mini, kad ner kur lakstyti, o kitur jau priesingai- mini apie niuru automata. Pries isreiskiant nuomone apie niuru vaziavima automatu, siulyciau pirma tuo asmeniskai isitikinti,nes taip tikrai nera. Siulyciau vadovautis tokia logika: arba zvalgykis sportini t5 varianta ir tuomet verciau imk mechanika, jei vaikyste dar zaizaruoja is zinomos vietos, nes su automatu neprasuksi ratu ant sankryzos Grin, o ir kuro sanaudos gali buti kiek mazesnes, bet vaziuoja automatas tikrai gerai. Jei zvalgaisi kiek silpnesni modeli, tuomet drasiai zvalgykis i automata, nes vaziavimas tikrai komfortiskesniu tampa n kartu, o kuro sanaudos bus tikrai labai panasios.


cia didele tema apie automatus:
http://forum.club...87143
Redagavo Dimka 2012-12-04, 11:50


-----
1) ex 850 T5(MT) 2.0L 155 kW, MY1995, žalias sedanas
2) ex 850 T5(MT) 2.0L 155 kW, MY1995, pilkas sedanas.
3) ex S70 T5(AT) 2.3L 176 kW, MY1998.
4) V70R AWD (MT), 2.3L, 184 kW, MY1998.

-----
Kai kurių dėsningumų supratimas atleidžia nuo daugėlio faktų žinojimo.
 
Domaz
#26 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 12:08
Miestas: Lietuva, Telšiai
Pranešimai: 13
Įstojo: 2012-12-03
Dimka @ 2012-12-04, 11:49 rašė:
Domaz @ 2012-12-03, 14:30 rašė:

Supratau... cia jau buvo nusisvaigimasapie dezes... net smagiau paliko nes as vertinu tik mechanines dezes ir butu niuru vaziuot man su automatu... jai butu ten koks laivas dar pasvarstyciau, bet kada jami pakankamai sportisku liniju masina, tas automatas man kazkaip fe atrodo....


Tu pats sau priestarauji, vienur mini, kad ner kur lakstyti, o kitur jau priesingai- mini apie niuru automata. Pries isreiskiant nuomone apie niuru vaziavima automatu, siulyciau pirma tuo asmeniskai isitikinti,nes taip tikrai nera. Siulyciau vadovautis tokia logika: arba zvalgykis sportini t5 varianta ir tuomet verciau imk mechanika, jei vaikyste dar zaizaruoja is zinomos vietos, nes su automatu neprasuksi ratu ant sankryzos Grin, o ir kuro sanaudos gali buti kiek mazesnes, bet vaziuoja automatas tikrai gerai. Jei zvalgaisi kiek silpnesni modeli, tuomet drasiai zvalgykis i automata, nes vaziavimas tikrai komfortiskesniu tampa n kartu, o kuro sanaudos bus tikrai labai panasios.


cia didele tema apie automatus:
http://forum.club...87143


As ne del ratu prasukima, man aplamai vaziavimas nepatinka su automatu. Cia mano asmenine nuomone ir pats nezinau kodel labiausiai man patrauklus mechanai.
Ir iskart pasakau jog neprasidetu bereikalingos diskusijos - jai Jums patogu automatai tuomet valio, man tas patogumas nepriimtinas, nebent limuzino klases automobilije.

O kas liecia automobilio trauka, aisku norisi jog lenkimo metu jaustum malonuma, o ne lauksi ilgos tiesiosios tam manevrui padaryt... Aisku malonu yra vaziuot kada zinai jog didele arkliu kaimene gainioji ir koks iskrypelis su BMW tave pries savo pana negaidins ir net nezinia uz ka... Malonu jam parodyt ir savo ragucius, pvz nekart susiduriau su tokia situacija kada lenki koki iskrypeli ir jis pradeda spaust tau neleisdamas lenkt, poto vel velkasi... na tuo metu ir pagalvoji jog galetu ir gedos tureti pries toki auto sakodamasis.

As nesu skrajunas, aisku nesakau jog visada vaziuoju pagal zenklus... as labiau gal pagal kelia ir srauta orentuojuos...
Dabar cia apsilankes as zinau ko noriu: arba turbinines arba jai laime nusisypsos T5, nes nematau kodel reiktu man vazinet su 103 kw, nei ekonomijos zenklios, nei labai didesniu patikimumu pasizymi lyginant su turbininiais... Man atrodo jog tas 103 kw sues net tapati mieste kaip ir turbo... nes volvo visdelto turi mase ir ja pajudint reikia jegos, tai kazi kokia nauda bus jai ta geleziuka minkysiu jai, jai galiu saut kaip raketa is vietos be dideliu pastangu. Prarasiu max pora litru ekonomijos, bet vaziuosiu su automobiliu kuris netik savo vaziavimu mane dziugina, bet ir zinosiu jog manes visokie iskrypeliai negazdins...
Turiu as dar parako... savo dabartine irgi pakaitint moku...


-----
L1 ph1
Planuojama: S60

-----
 
Dimka
#27 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 12:24
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 199
Įstojo: 2011-07-25
Domaz @ 2012-12-04, 14:08 rašė:
Dimka @ 2012-12-04, 11:49 rašė:
Domaz @ 2012-12-03, 14:30 rašė:

Supratau... cia jau buvo nusisvaigimasapie dezes... net smagiau paliko nes as vertinu tik mechanines dezes ir butu niuru vaziuot man su automatu... jai butu ten koks laivas dar pasvarstyciau, bet kada jami pakankamai sportisku liniju masina, tas automatas man kazkaip fe atrodo....


Tu pats sau priestarauji, vienur mini, kad ner kur lakstyti, o kitur jau priesingai- mini apie niuru automata. Pries isreiskiant nuomone apie niuru vaziavima automatu, siulyciau pirma tuo asmeniskai isitikinti,nes taip tikrai nera. Siulyciau vadovautis tokia logika: arba zvalgykis sportini t5 varianta ir tuomet verciau imk mechanika, jei vaikyste dar zaizaruoja is zinomos vietos, nes su automatu neprasuksi ratu ant sankryzos Grin, o ir kuro sanaudos gali buti kiek mazesnes, bet vaziuoja automatas tikrai gerai. Jei zvalgaisi kiek silpnesni modeli, tuomet drasiai zvalgykis i automata, nes vaziavimas tikrai komfortiskesniu tampa n kartu, o kuro sanaudos bus tikrai labai panasios.


cia didele tema apie automatus:
http://forum.club...87143


As ne del ratu prasukima, man aplamai vaziavimas nepatinka su automatu. Cia mano asmenine nuomone ir pats nezinau kodel labiausiai man patrauklus mechanai.
Ir iskart pasakau jog neprasidetu bereikalingos diskusijos - jai Jums patogu automatai tuomet valio, man tas patogumas nepriimtinas, nebent limuzino klases automobilije.

O kas liecia automobilio trauka, aisku norisi jog lenkimo metu jaustum malonuma, o ne lauksi ilgos tiesiosios tam manevrui padaryt... Aisku malonu yra vaziuot kada zinai jog didele arkliu kaimene gainioji ir koks iskrypelis su BMW tave pries savo pana negaidins ir net nezinia uz ka... Malonu jam parodyt ir savo ragucius, pvz nekart susiduriau su tokia situacija kada lenki koki iskrypeli ir jis pradeda spaust tau neleisdamas lenkt, poto vel velkasi... na tuo metu ir pagalvoji jog galetu ir gedos tureti pries toki auto sakodamasis.

As nesu skrajunas, aisku nesakau jog visada vaziuoju pagal zenklus... as labiau gal pagal kelia ir srauta orentuojuos...
Dabar cia apsilankes as zinau ko noriu: arba turbinines arba jai laime nusisypsos T5, nes nematau kodel reiktu man vazinet su 103 kw, nei ekonomijos zenklios, nei labai didesniu patikimumu pasizymi lyginant su turbininiais... Man atrodo jog tas 103 kw sues net tapati mieste kaip ir turbo... nes volvo visdelto turi mase ir ja pajudint reikia jegos, tai kazi kokia nauda bus jai ta geleziuka minkysiu jai, jai galiu saut kaip raketa is vietos be dideliu pastangu. Prarasiu max pora litru ekonomijos, bet vaziuosiu su automobiliu kuris netik savo vaziavimu mane dziugina, bet ir zinosiu jog manes visokie iskrypeliai negazdins...
Turiu as dar parako... savo dabartine irgi pakaitint moku...


Tiesiog padorios T5 machanikos ilgai ieskosies, tad siulyciau atmesti i sali visus religinius isitikinimus ir i automatus taipogi zvilgteleti, tiesiog padidinsi savo sansus isigyti gera automobili.


-----
1) ex 850 T5(MT) 2.0L 155 kW, MY1995, žalias sedanas
2) ex 850 T5(MT) 2.0L 155 kW, MY1995, pilkas sedanas.
3) ex S70 T5(AT) 2.3L 176 kW, MY1998.
4) V70R AWD (MT), 2.3L, 184 kW, MY1998.

-----
Kai kurių dėsningumų supratimas atleidžia nuo daugėlio faktų žinojimo.
 
Domaz
#28 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 12:31
Miestas: Lietuva, Telšiai
Pranešimai: 13
Įstojo: 2012-12-03
Gal ir protingai sakai, bet as geriau automobilio isigijimo eigoje ta varijanta apsvarstysiu Smile Turiu masina, vaziuot yra su kuo, tad jai uztruksiu pora menesiu ilgiau irgi nenumirsiu Smile O jai uzsites, tada pasvarstysiu ka daryt su savo isitikinimais...


-----
L1 ph1
Planuojama: S60

-----
 
Oras
#29 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 17:30
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 1287
Įstojo: 2009-10-26
Automatas ir T-5 man ameniskai nesuderinami dalykai. Paprastas 2.4T mechanas uz T-5 automata mieste daug dinamiskesnis. Kodel ? Nes su mechanu stovi prie ziedo, pamatai tarpeli - gazas dugnas ir viskas. Su automatu pamatai tarpeli, gazas dugnas ir stabdis, nes nuo gazo paspaudimo iki traukos pora sec pareina... Vienintelis pliusas is automato mieste, jog nereikia nuolat sankabos mindyt ir begiu junginet, daugiau jokiu, nei ekonomijos nei dinamikos.

Ir pries sulaukiant kazkokiu komentaru iskart pasakau - dabar vazineju su naujesniu ir akivaizdziai galingesniu automatu(nei maniske mechanine volvo), tad su pasakymais, kad "pavazinekt su automatu pradesi galvot kitaip" galit nesivargint...

PS: tema apie S60 pirkima, ne apie dezes, tad gal jau baigiam, a ? Grin


-----
S80 2.4i
V70 TDI
740 2.3
940 2.3 turbo
850 2.0 20v projektas Kibiron (parduotas)
850 2.0 T-5 Saldytuvas (parduotas)
Suzuki SV650
KTM EXC-F 250

-----
 
Dimka
#30 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 17:45
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 199
Įstojo: 2011-07-25
Oras @ 2012-12-04, 19:30 rašė:
nes nuo gazo paspaudimo iki traukos pora sec pareina...


Pas jumi, tamsta, didele ir spalvota vantazija ! Grin. Galetumete vaikams grazius ir spalvotus multikus piesti ROFLura

Nors tiesos yra, automatas tikrai turi kitoki perdavimo skaiciu, atitinkamai, ir sukimo momentas kitaip pasiskirstes tarp begiu(o tai reiskia ir atiduodama i ratus galia. is vietos T5 su automatu tikrai prasciau vaziuoja, nei mechanine, bet nuo 2 ir 3 begio- gerai) Smile.
Redagavo Dimka 2012-12-04, 18:01


-----
1) ex 850 T5(MT) 2.0L 155 kW, MY1995, žalias sedanas
2) ex 850 T5(MT) 2.0L 155 kW, MY1995, pilkas sedanas.
3) ex S70 T5(AT) 2.3L 176 kW, MY1998.
4) V70R AWD (MT), 2.3L, 184 kW, MY1998.

-----
Kai kurių dėsningumų supratimas atleidžia nuo daugėlio faktų žinojimo.
 
victaras
#31 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 18:34
Vartotojo avataras

Miestas: Kaunas
Pranešimai: 524
Įstojo: 2011-09-09
Domaz @ 2012-12-04, 12:08 rašė:
Dimka @ 2012-12-04, 11:49 rašė:
Domaz @ 2012-12-03, 14:30 rašė:

Supratau... cia jau buvo nusisvaigimasapie dezes... net smagiau paliko nes as vertinu tik mechanines dezes ir butu niuru vaziuot man su automatu... jai butu ten koks laivas dar pasvarstyciau, bet kada jami pakankamai sportisku liniju masina, tas automatas man kazkaip fe atrodo....


Tu pats sau priestarauji, vienur mini, kad ner kur lakstyti, o kitur jau priesingai- mini apie niuru automata. Pries isreiskiant nuomone apie niuru vaziavima automatu, siulyciau pirma tuo asmeniskai isitikinti,nes taip tikrai nera. Siulyciau vadovautis tokia logika: arba zvalgykis sportini t5 varianta ir tuomet verciau imk mechanika, jei vaikyste dar zaizaruoja is zinomos vietos, nes su automatu neprasuksi ratu ant sankryzos Grin, o ir kuro sanaudos gali buti kiek mazesnes, bet vaziuoja automatas tikrai gerai. Jei zvalgaisi kiek silpnesni modeli, tuomet drasiai zvalgykis i automata, nes vaziavimas tikrai komfortiskesniu tampa n kartu, o kuro sanaudos bus tikrai labai panasios.


cia didele tema apie automatus:
http://forum.club...87143


As ne del ratu prasukima, man aplamai vaziavimas nepatinka su automatu. Cia mano asmenine nuomone ir pats nezinau kodel labiausiai man patrauklus mechanai.
Ir iskart pasakau jog neprasidetu bereikalingos diskusijos - jai Jums patogu automatai tuomet valio, man tas patogumas nepriimtinas, nebent limuzino klases automobilije.

O kas liecia automobilio trauka, aisku norisi jog lenkimo metu jaustum malonuma, o ne lauksi ilgos tiesiosios tam manevrui padaryt... Aisku malonu yra vaziuot kada zinai jog didele arkliu kaimene gainioji ir koks iskrypelis su BMW tave pries savo pana negaidins ir net nezinia uz ka... Malonu jam parodyt ir savo ragucius, pvz nekart susiduriau su tokia situacija kada lenki koki iskrypeli ir jis pradeda spaust tau neleisdamas lenkt, poto vel velkasi... na tuo metu ir pagalvoji jog galetu ir gedos tureti pries toki auto sakodamasis.

As nesu skrajunas, aisku nesakau jog visada vaziuoju pagal zenklus... as labiau gal pagal kelia ir srauta orentuojuos...
Dabar cia apsilankes as zinau ko noriu: arba turbinines arba jai laime nusisypsos T5, nes nematau kodel reiktu man vazinet su 103 kw, nei ekonomijos zenklios, nei labai didesniu patikimumu pasizymi lyginant su turbininiais... Man atrodo jog tas 103 kw sues net tapati mieste kaip ir turbo... nes volvo visdelto turi mase ir ja pajudint reikia jegos, tai kazi kokia nauda bus jai ta geleziuka minkysiu jai, jai galiu saut kaip raketa is vietos be dideliu pastangu. Prarasiu max pora litru ekonomijos, bet vaziuosiu su automobiliu kuris netik savo vaziavimu mane dziugina, bet ir zinosiu jog manes visokie iskrypeliai negazdins...
Turiu as dar parako... savo dabartine irgi pakaitint moku...


Nu baik jau, S60, 2.5T, AT, išjungus stc prie šviesaforo ant sauso asfalto gali taip užvelt ratus, kad mažai nepasirodys, išbandyta. Geriausia paprašyk kad kas leistų pavažiuot su tokia i tokia, tada pats suprasi Wink


-----
Volvo V40 1.9D daily.
Ex Volvo 855 T5, V70 2.5 TDI

-----
www.autovikingai.lt/ftp/Foto/Visokios%20foto/llietuviskai1.png
Viktoras, 860074081
 
Neegzistuojantis vartotojas
#32 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 22:42

isbandyta. S70 tdi automatas laisvai daro os vietos iki 120 V70 mechanika. bandem 5 kart, tai kad nereikia nuvertint automato


-----
 
Johny
#33 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2012-12-04, 23:14
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 4263
Įstojo: 2008-01-06
Dariau, o cia jau viskas priklauso nuo to, kaip zmogus moka begius junginet. Ar pazysta savo masinos sukimo momento pradzia ir pabaiga. Ir beje, lygini sedana ir universala... Skaiciai kalba patys uz save: Automatas 0-100 11sek (sedano 10.7) , mechanas 10.2sek(sedano 9.9)...

As asmeniskai nepernesu automatu. Kai vaziuoji su masina, kuri turi 300AG, tada tokio diskomforto nesijaucia, bet su silpnesniais varikliais - tragedija... Tas lagas zudo mane. Automatai tinginiams!!!
Redagavo Johny 2012-12-04, 23:24


-----
Volvo V70II d5 (daily)
Volvo 940 / 2.3 Turbo 250HP (kolkas) / Estate (FunCar)

Pakabos, stabdžių, smulkus variklių remontas, padangų montavimas, suvirinimo darbai
https://www.faceb...hnyGarazas

-----
Vilnius, 860339105
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Volvox XC60 2012 - patarkit del greiciu dezes, please Transmisija 8 2018-08-02, 09:43
patarkit Stabdžiai 8 2015-10-28, 08:53
[s70 2.5 tdi] Noriu pirkti, patarkit. Volvo 850, S/V70, C70 6 2014-09-12, 23:24
Patarkit Kėbulas/Salonas 1 2014-09-08, 19:52
Volvo S60 žieminės padangos. Patarkit Pakaba 14 2013-10-29, 23:20
2024 © Visos teisės saugomos.