PERŽIŪRĖTI TEMĄ -

VOLVO XC90 - PLIUSAI, MINUSAI, EKSPLOATACIJA, GEDIMAI, ATSILIEPIMAI

Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Volvo XC90 - Pliusai, minusai, eksploatacija, gedimai, atsiliepimai
iozhikas
Parašyta 2016-09-18, 15:16
Miestas: klaipeda ) dabar u.k )
Pranešimai: 885
Įstojo: 2012-01-24
Man teko ja restauruoti 1000+ eu. Bet galima tikrai pigiau. IR nezhinau AR pas taves tokia pati.


-----
volvo s80 se lux (summum) d5 2007 auto

-----
VOLVO for life
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-19, 21:02
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
iozhikas @ 2016-09-18, 15:16 rašė:
Man teko ja restauruoti 1000+ eu. Bet galima tikrai pigiau. IR nezhinau AR pas taves tokia pati.

o buna skirtingu?


-----
audi a6 avant

-----
 
Ryccka
Parašyta 2016-09-19, 22:07
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 686
Įstojo: 2011-07-20
Na vairo kolonėlės gendančios nėra amžinos, bet tai nėra taisyklė (nupirksi su tikrai maža rida su ja bėdų neturėsi) yra didesnė bėda ir brangumas kad iš anglo jos netinka o europiniu tiek daug nėra ardomu. Aišku restauruoti dar galima bet gera rimta restauracija kur ne tik mandžetų pakeitimas, kainuoja min 200eu. daugiau kryžmės yra gendančios ta dalis kuri lauke stovi bet ji naudota gera kainuoja tikrai nedaug.
Jos iš principo nuo metų skiriasi ir prabangesnės komplektacijos variantose būna su servatroniku (sistema kuri nuo greičio reguliuoja kolonėlės pasukamumą).
Redagavo Ryccka 2016-09-19, 22:10


-----
Volvo XC70
Dalimis:
Volvo S/V40, V50, C70, S/V60, V70, S80, S/V90, XC60, XC70, XC90
www.autonaudotosd...

-----
 
Donce
Parašyta 2016-09-20, 12:23
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
Jei apie dyzeli kalbet bendrai, o ne imt pavienius atvejus, tai daznai pasitaikantys gedimai: greiciu dezes-tiek mechanika, tiek auto, sankabos ir DMF, razdatkes, vairo koloneles, razdatkiu movos, haldexas (ne visada tepalo keitimas padeda), variklio pagalves, kaprizinga elektronika ipac CEM ir multimedia. Euro4 varikliams papildomai gali buti islaidos sprendziant DPF bedas, daznai pasireiskia sklendziu aktuatoriu gedimai, droselio gedimai, intercooleriai plyshta. Einamiesiems remontams reikia tik geros kokybes stabdziu disku, jei nenori, kad imtu kraipytis ir masina drebet stabdant jau po 1k - 3k nuvaziuotu kilometru. Rankinis stabdis gali but nesusipratimas.
Kas turi jau nubegusia virs 200k, bus stebuklas, jei nekeite bent vieno purkstuko. Daznai pasireiskiantis kuro sistemos gedimai bet kurioje sistemos vietoje.
Del patikimumo stokos, as sito auto ko gero niekada nebepirksiu. Iki 80k dar dar bet ir tai klausimas.
Zmones turi pasikartojanciu bedu su siais auto ne tik Lietuvoje, bet ir uzsienyj.
Yra lainingai vazinejanciu su baisulinem ridom, bet yra ir vargstanciu. turi problemu net ir garantines masinos
Jei sugedo deze ar kas kitas vienam, dviem - galbut isimtis. Bet jei sugedo deze keliolikai - tai jau tendencija.


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-21, 00:10
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
Donce @ 2016-09-20, 12:23 rašė:
Jei apie dyzeli kalbet bendrai, o ne imt pavienius atvejus, tai daznai pasitaikantys gedimai: greiciu dezes-tiek mechanika, tiek auto, sankabos ir DMF, razdatkes, vairo koloneles, razdatkiu movos, haldexas (ne visada tepalo keitimas padeda), variklio pagalves, kaprizinga elektronika ipac CEM ir multimedia. Euro4 varikliams papildomai gali buti islaidos sprendziant DPF bedas, daznai pasireiskia sklendziu aktuatoriu gedimai, droselio gedimai, intercooleriai plyshta. Einamiesiems remontams reikia tik geros kokybes stabdziu disku, jei nenori, kad imtu kraipytis ir masina drebet stabdant jau po 1k - 3k nuvaziuotu kilometru. Rankinis stabdis gali but nesusipratimas.
Kas turi jau nubegusia virs 200k, bus stebuklas, jei nekeite bent vieno purkstuko. Daznai pasireiskiantis kuro sistemos gedimai bet kurioje sistemos vietoje.
Del patikimumo stokos, as sito auto ko gero niekada nebepirksiu. Iki 80k dar dar bet ir tai klausimas.


Zmones turi pasikartojanciu bedu su siais auto ne tik Lietuvoje, bet ir uzsienyj.
Yra lainingai vazinejanciu su baisulinem ridom, bet yra ir vargstanciu. turi problemu net ir garantines masinos
Jei sugedo deze ar kas kitas vienam, dviem - galbut isimtis. Bet jei sugedo deze keliolikai - tai jau tendencija.



na čia stipriai, bet kai pamastai, tai kuri ta patikima auto? nei bmw,nei vw/audi nei mb ne iš tolo manau nepatenka į tokį sąrašą... bet kaip viso to kiek imanoma daugiau išvengti? loterija kaip suprantu ir tiek...
o nuo kada euro4 prasidejo?
na mano perkamas auto bus nuo 2007m ir manau jei bus iki 250-300k riedėjęs tai busiu dar laimingas jei neišdūrė...

Šiaip mano įsivaizdavimu aš neskaitau automobilio blogo, jei jis sugedo, sutvarkei ir toliau važiuoji kelis metus. Blogumas prasideda tada, kai Nioliktąjį kartą taisai tapati agregatą arba viską realiai pradedi iš eilės taisyt vos tik ką pajudi...


-----
audi a6 avant

-----
 
rimcius
Parašyta 2016-09-21, 00:55
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Nežinau kaip ten su 90tukais, bet su 70tuku reikalai tokie: įlendi vieną kartą, padarai gerai ir/arba pakeiti gerom dalim ir pamiršti ilgam. Tam tikri mazgai išvis tvarkomi vieną kartą per likusį eksploatacijos laikotarpį. Vat kokiam stovyje nusipirksi ir kiek teks krapštytis - tikrai loterija. Tik nesėkmingos baigties riziką galima gerokai pamažinti jeigu atidžiai išanalizuosi automobilį prieš jį pirkdamas.


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-21, 01:11
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
rimcius @ 2016-09-21, 00:55 rašė:
Nežinau kaip ten su 90tukais, bet su 70tuku reikalai tokie: įlendi vieną kartą, padarai gerai ir/arba pakeiti gerom dalim ir pamiršti ilgam. Tam tikri mazgai išvis tvarkomi vieną kartą per likusį eksploatacijos laikotarpį. Vat kokiam stovyje nusipirksi ir kiek teks krapštytis - tikrai loterija. Tik nesėkmingos baigties riziką galima gerokai pamažinti jeigu atidžiai išanalizuosi automobilį prieš jį pirkdamas.
jo,o blogiausia, tai kad nečiupinėjęs ir dorai nepavažinėjęs, tai ir ieškaus menkiausios informacijos...
jei taip būtų kaip sakai, tai čia būtų idealu, mėgstu ir pats pasikrapštyt, bet nesu fanatikas ir šiaip stoka laiko, kad ten kas mėnesį mašina perrinkinėt ar iš servisų/garažų neišlipt....
Redagavo Tomoshius 2016-09-21, 01:11


-----
audi a6 avant

-----
 
Donce
Parašyta 2016-09-23, 02:54
Vartotojo avataras

Miestas: UK/Ukmerge
Pranešimai: 488
Įstojo: 2007-10-20
Tomoshius @ 2016-09-21, 00:10 rašė:
na čia stipriai, bet kai pamastai, tai kuri ta patikima auto? nei bmw,nei vw/audi nei mb ne iš tolo manau nepatenka į tokį sąrašą... bet kaip viso to kiek imanoma daugiau išvengti? loterija kaip suprantu ir tiek...
o nuo kada euro4 prasidejo?
na mano perkamas auto bus nuo 2007m ir manau jei bus iki 250-300k riedėjęs tai busiu dar laimingas jei neišdūrė...

Šiaip mano įsivaizdavimu aš neskaitau automobilio blogo, jei jis sugedo, sutvarkei ir toliau važiuoji kelis metus. Blogumas prasideda tada, kai Nioliktąjį kartą taisai tapati agregatą arba viską realiai pradedi iš eilės taisyt vos tik ką pajudi...


Nuo 2007 - euro4
Blogumas tame, kad sutaisai viena, o gal net nespejes sutaisyt vieno, jau turi taisyt kita. O mazgu visokiu xc90 turi, kas gali sugest. Tai duoda per pinigine. Reikia apsvarstyt visus uz ir pries. Ne prabanga auto nusipirkt - prabanga ji islaikyt.
Ankstyvesnes masinos buvo patvaresnes.
Vienintelis dalykas neuzsiraut - pirkt auto tik su maza rida, kas vis tiek negarantuoja ramaus miego, ir vazinet kol neprasidejo karusele.
As negaliu nieko tau patart - sprendima turi priimt pats. Bet kiek esu susidures su xc90 angluose ir bendraves su kitais savininkais, niekas nera 100% laimingas.
Jau metai turiu Accord 8os kartos su idtec 2.2 variliu ir CRV nors ir metais jaunesne, bet su senesniu 2.2 ictdi varikliu.
CRV buvo nupirktas vietoj xc90. Nesiskundziu
Jei nebutu hondu pas mane, butu toyotos.
Redagavo Donce 2016-09-23, 02:56


-----
S40 T4 1998 vis dar rieda
Honda Accord MK8 2009 2.2i-dtec remap
Honda CRV MK3 2010 2.2cdti remap
XC90 D5 '08 R-Design Manual Black Metalic 215bhp Remap/DPF/EGR Off - parduota

-----
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-23, 11:25
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
Donce @ 2016-09-23, 02:54 rašė:
Tomoshius @ 2016-09-21, 00:10 rašė:
na čia stipriai, bet kai pamastai, tai kuri ta patikima auto? nei bmw,nei vw/audi nei mb ne iš tolo manau nepatenka į tokį sąrašą... bet kaip viso to kiek imanoma daugiau išvengti? loterija kaip suprantu ir tiek...
o nuo kada euro4 prasidejo?
na mano perkamas auto bus nuo 2007m ir manau jei bus iki 250-300k riedėjęs tai busiu dar laimingas jei neišdūrė...

Šiaip mano įsivaizdavimu aš neskaitau automobilio blogo, jei jis sugedo, sutvarkei ir toliau važiuoji kelis metus. Blogumas prasideda tada, kai Nioliktąjį kartą taisai tapati agregatą arba viską realiai pradedi iš eilės taisyt vos tik ką pajudi...


Nuo 2007 - euro4
Blogumas tame, kad sutaisai viena, o gal net nespejes sutaisyt vieno, jau turi taisyt kita. O mazgu visokiu xc90 turi, kas gali sugest. Tai duoda per pinigine. Reikia apsvarstyt visus uz ir pries. Ne prabanga auto nusipirkt - prabanga ji islaikyt.
Ankstyvesnes masinos buvo patvaresnes.
Vienintelis dalykas neuzsiraut - pirkt auto tik su maza rida, kas vis tiek negarantuoja ramaus miego, ir vazinet kol neprasidejo karusele.
As negaliu nieko tau patart - sprendima turi priimt pats. Bet kiek esu susidures su xc90 angluose ir bendraves su kitais savininkais, niekas nera 100% laimingas.
Jau metai turiu Accord 8os kartos su idtec 2.2 variliu ir CRV nors ir metais jaunesne, bet su senesniu 2.2 ictdi varikliu.
CRV buvo nupirktas vietoj xc90. Nesiskundziu
Jei nebutu hondu pas mane, butu toyotos.
\
na aš to ir labiausiai bijau tos nesibaigiančios keliones po servisus... na toyota man ir patinka ir imčiau, bet kad nera ką, TLC per didelis,o RAV4 žmonai bus, na kaip papildomas, ne pagrindinis šeimos auto. Volvo xc90 tuom ir patiko, kad pakankamai didelis, sanaudos pagal automobilį proto ribose ir kaip maniau pakankamai patikimas...


-----
audi a6 avant

-----
 
rimcius
Parašyta 2016-09-23, 14:00
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Prigąsdinot žmogų Grin
Išeis iš AutoVikingų Grin


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
iozhikas
Parašyta 2016-09-23, 14:19
Miestas: klaipeda ) dabar u.k )
Pranešimai: 885
Įstojo: 2012-01-24
Bijai vilko...


-----
volvo s80 se lux (summum) d5 2007 auto

-----
VOLVO for life
 
rimcius
Parašyta 2016-09-23, 14:21
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
... eik į miestą Smile


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-23, 18:59
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
Tai as laukiu laukiu kol čia kas atsilieps, sakys ką tu čia p.. Protą lavoną nupirkai, tai čia skleidi erezijas ir panašiai Grin na aišku truputi gasdina, bet tikrai nesinoretu pasidaryt nuolatiniu klientu servise kokiam tai


-----
audi a6 avant

-----
 
rimcius
Parašyta 2016-09-23, 21:11
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Vargu ar tapsi nuolatiniu. Vis tik ne tas auto, kad būtų kibiras, barstantis viską iš eilės. Jeigu nusipirksi +/- tvarkingą, laiku prižiūrėsi, tai nemanau, kad bus zaparo daugiau nei pas kitus. Galiausiai nėra auto be problemų Smile


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-23, 22:31
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
rimcius @ 2016-09-23, 21:11 rašė:
Vargu ar tapsi nuolatiniu. Vis tik ne tas auto, kad būtų kibiras, barstantis viską iš eilės. Jeigu nusipirksi +/- tvarkingą, laiku prižiūrėsi, tai nemanau, kad bus zaparo daugiau nei pas kitus. Galiausiai nėra auto be problemų Smile

na atsiduriam vistiek tam pačiam taške, viskas priklauso nuo Stovio ir kaip buvo eksploatuota. Tik ar šiaip dienai galima gyvą rasti už maximum 11-12k?


-----
audi a6 avant

-----
 
rimcius
Parašyta 2016-09-23, 22:46
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Drąsiai, tik gali tekti žiūrėti į senesnius modelius Smile
Juk ne visos užpjautos ir išmestos... Tik nusiteik paieškoti. Pirmąją V70 2004 nupirkom beveik iškart Kaune. Maniškės ieškojome daugiau nei pusmetį... Pusę Lietuvos išvažinėjom vaikydamiesi "tinkamų" egzempliorių. O nupirkom Gariūnų auto turguje beveik naktį per lietų Grin
Negaliu sakyti, kad maniškė buvo ledinė. Aš trečias šeimininkas, o meilės mačiusi tikrai ne per daugiausiai, bet pridėjus rankų gavosi net labai geras auto Smile
P.s. praktika parodė, kad pigios provincinės mašinos būna kur kas prastesnio stovio nei Kaune ar Vilniuj. Nors ir čia lavonų netrūksta Smile


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-23, 23:45
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
rimcius @ 2016-09-23, 22:46 rašė:
Drąsiai, tik gali tekti žiūrėti į senesnius modelius Smile
Juk ne visos užpjautos ir išmestos... Tik nusiteik paieškoti. Pirmąją V70 2004 nupirkom beveik iškart Kaune. Maniškės ieškojome daugiau nei pusmetį... Pusę Lietuvos išvažinėjom vaikydamiesi "tinkamų" egzempliorių. O nupirkom Gariūnų auto turguje beveik naktį per lietų Grin
Negaliu sakyti, kad maniškė buvo ledinė. Aš trečias šeimininkas, o meilės mačiusi tikrai ne per daugiausiai, bet pridėjus rankų gavosi net labai geras auto Smile
P.s. praktika parodė, kad pigios provincinės mašinos būna kur kas prastesnio stovio nei Kaune ar Vilniuj. Nors ir čia lavonų netrūksta Smile

Šiaip sutapimas ar ne bet kiek ir aš ieškodavau kartu su pažystamais ar giminem tai Vilniui dažniausia geriausi egzemplioriai atsirasdavo.. čia pas mus Pajuri perekupai žiūriu tokia taktika įkirtę: surandi už pigiausiai,kuo geresnių metų (aišku jei pigiausias tai tuščiausios komplektacijos). Aplankstytą, apibroždintą, vidus absoliučiai išdrožta pradedant vairu, abšyfkėm, baigiant mygtukais, suplyšusiom sedynėm. pakeiti,perdažai,persiūvi sudrožtas detales ir stumi į aikštelę. nu bent iš 5 mašinų vienos nesurinkinėję... taip kad realiai tokiu biški geresnių mašinų nelabai yra.... jei biški tvarkingesnė tai tuščia kaip rėtis...

na aš tik užsibrėžęs ne senesnę nei 2007m, nes jau norisi bent facelift'o, automobilių dažnai nemegstu keisti tai 5m važiuoti minimum žadu, tai ir bandau atsakingiau rinktis
Redagavo Tomoshius 2016-09-23, 23:51


-----
audi a6 avant

-----
 
rimcius
Parašyta 2016-09-24, 00:03
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Daugelis man pritars:
Išsirinkęs varai pas arba pažįstamą specą, kad iškratytų, arba į patikimą garažą. Svarbu, kad padarytų rimtą diagnostiką ir iškratytų viską, kas iškratoma. Na o į variklį neįlįsi, tad tik pagal likusius faktorius (tvarka variklio skyriuj, salono stovis, DU ar daugiau raktelių, jokių buksyravimo kilpos dangtelių trūkumų ir pan) orientuokis. Jeigu prieš tai šeimininkas buvo tvarkingas ir rūpinosi savo automobiliu, tai nieko jame netruks ir viskas bus savo vietoje. Na, dar ir nuojauta Smile
Pastaroji irgi gali pagelbėti, kai apžiūri mašina ir jauti, kad ji tau nelimpa, kad nekyla ranka už ją mokėti Smile


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
Tomoshius
Parašyta 2016-09-24, 00:13
Miestas: Lietuva
Pranešimai: 16
Įstojo: 2016-09-11
rimcius @ 2016-09-24, 00:03 rašė:
Daugelis man pritars:
Išsirinkęs varai pas arba pažįstamą specą, kad iškratytų, arba į patikimą garažą. Svarbu, kad padarytų rimtą diagnostiką ir iškratytų viską, kas iškratoma. Na o į variklį neįlįsi, tad tik pagal likusius faktorius (tvarka variklio skyriuj, salono stovis, DU ar daugiau raktelių, jokių buksyravimo kilpos dangtelių trūkumų ir pan) orientuokis. Jeigu prieš tai šeimininkas buvo tvarkingas ir rūpinosi savo automobiliu, tai nieko jame netruks ir viskas bus savo vietoje. Na, dar ir nuojauta Smile
Pastaroji irgi gali pagelbėti, kai apžiūri mašina ir jauti, kad ji tau nelimpa, kad nekyla ranka už ją mokėti Smile

Pritariu. Dar su rakteliais gal kas žino kiek duoda raktu nauja perkant? aš kiek viena ausim girdėjęs, tai kad 1 iš raktų konfiskuoja draudimas berods po autoįvykio, tai poto ir gaunas, kad vienas raktas tėra.
Redagavo Tomoshius 2016-09-24, 00:14


-----
audi a6 avant

-----
 
rimcius
Parašyta 2016-09-24, 00:29
Vartotojo avataras

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 2340
Įstojo: 2014-02-15
Pas mane buvo 3. 2 pagrindiniai ir 1 serviso su kuriuo negalima atrakinti daiktadėžės. O dėl eismo įvykio nesu girdėjęs tokio bajerio, bet tame yra logikos, jeigu automobilį nurašė po avarijos.
Redagavo rimcius 2016-09-24, 00:30


-----
Polestar eVolvolution V70 D5 (2002) - SM fly, ATB diff, custom FMIC, rebuilt turbo @ 2,5bar peak

-----
Drive to love it. Love to drive it.
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Volvo S60 II Volvo V70-III, S60-II, V60, S80-II, XC60, XC70-II/90-II 2 2024-04-13, 13:36
Volvo 760 Turbo Klubo narių ir forumiečių automobiliai 140 2023-09-23, 22:27
Ieškomas pirkti Volvo S60II Padedam išsirinkti... 2 2023-09-08, 17:55
Volvo XC90 Summum 2013m sistemingai dingsta trauka Variklis 7 2023-08-03, 11:07
Atsirakinėja volvo v50 bagažinės dangtis Elektra 1 2023-05-15, 12:12
2024 © Visos teisės saugomos.