VASAROS ŽŪKLĖ 2011

Parašė Apeiron · 2011 rugpjūčio 21 17:26:51 · 0 komentarai · 5515 Peržiūros · Spausdinti

Šeštadienio popietę Autovikingai rinkosi prie Dekio ežero. Oras buvo puikus – tai atvyko ne tik besiruošiantys žvejoti, bet ir tie kurie norėjo pasidžiaugti vasaros vakaru su savo šeima ir gera kompanija.  Kadangi žvejyba turėjo prasidėti tik ryte, todėl susirinkę vyrai aptarinėjo klubo veiklą, naujausias forumo temas ir kaip ryt pagauti didžiausią žuvį. Tuo tarpu moterys irgi plėtojo joms aktualias forumo Damų klubo temas. O apie ką kalbėjosi mažieji Autovikingai, liko žinoma tik tarp jų pačių. Besidžiaugiant besileidžiančia saule ir laikrodžiui mušant 0.00 valandų, visi susirinkusieji Klepiui (Justui) linkėjo ilgiausių ir geriausių metų gimtadienio proga.
    Išaušo ankstyvas rytas. Žvejai rinkosi, jų nuožiūra, geriausią vietą ir kompaniją gaudyti laimikiui. Kam ir kaip sekėsi žvejoti parodė rezultatai:
Daigiausia žuvies pagavo:
1.    Klepas (matyt gimtadienio proga ežeras jam buvo draugiškiausias)
2.    Neriux‘as
3.    Žvaigždutė
Kadangi didžiausią ir daugiausią žuvų pagavo Klepas, o apdovanoti norėjosi daugiau dalyvių, tai organizatorius nusprendė papokštauti ir įteikti prizą už mažiausią pagautą žuvį. Tad prizas už mailiuką atiteko Jusiukui.


KOMENTARAI
Komentarų dar neparašyta.
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 5/10 (399 balsai )

2024 © Visos teisės saugomos.