NAUJOJO VOLVO V40 PRISTATYMAS

Parašė Čiopa · 2012 lapkričio 19 20:22:49 · 0 komentarai · 4565 Peržiūros · Spausdinti

Lapkričio 17 d. Trakų rajone įvyko bendrai organizuotas AutoVikikingų ir Sostenos renginys, kuriame buvo pristatytas naujasis Volvo V40, kuris būtent šiuo metu dalyvauja Metų automobilio 2013 rinkimuose.
Esminis renginio sumanymas buvo tas, kad palyginti naująjį V40 su kitų modelių ir skirtingų kartų volvo automobiliais. Palyginimas buvo planuojamas vienu metu, kad realiu laiku, dar neišblėsus įspūdžiams būtų galima susidaryti nuomonę apie kiekvieną iš automobilių ir įvertinti juos tarpusavyje suteikiant balus pagal įvairius vertinimo kriterijus, pateiktus vertinimo anketoje. Labai esame dėkingi UAB "Sostena" už tai, kad šiam renginiui suteikė ne tik V40, bet ir V60 bei XC60. Be šių automobilių palyginime dalyvavo ir V40 (Phase II), XC70 bei XC90.
Visi norintys išbandyti volvo automobilius buvo suskirstyti į ekipažus po tris žmones - išviso šeši ekipažai. Kiekviename automobilyje buvo po atsakingą asmenį, kuris prižiūrėjo bei koordinavo ekipažo veiklą. Numatytoje trasoje tarp Trakų ir Aukštadvario kiekvienas ekipažo narys turėjo galimybę nuvažiuoti po 5 - 6 km. Kiekvienam ekipažo nariui nuvažiavus po savo atkarpą, ekipažai keitėsi automobiliais. Ir taip iki tol, kol kiekvienas žmogus išbandė kiekvieną automobilį. Bandomieji automobiliai išbandymo metu nuvažiavo maždaug po 150 km. Vienam iš ekipažo narių vairuojant, kiti turėjo galimybę užpildyti vertinimo anketą. Anketos duomenys bus apdoroti ir padaryti apibendrinimai.
Po to vyko tų pačių automobilių bagažinių talpos išbandymas. Žinoma tai buvo daroma su tam tikra jumoro doze. Buvo paruošti du krovinių komplektai, sąlyginai pavadinti "jaunos šeimos" ir "ūkininko"  komplektais bei bandoma juos sutalpinti į kiekvieną automobilį. Apie šio bandymo rezultatus ieškokite informacijos forume.
Renginio uogelė - galimybė susipažinti su Lietuvoje retu Volvo modeliu - S60R.

 

 

Daugiau nuotraukų galite rasti šiame fotoalbume


KOMENTARAI
Komentarų dar neparašyta.
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 5/10 (263 balsai )

2024 © Visos teisės saugomos.