AUTOVIKINGAI IŠBANDĖ VOLVO V40 CROSS COUNTRY

Parašė Apeiron · 2013 kovo 03 15:49:21 · 0 komentarai · 13764 Peržiūros · Spausdinti

Taip jau nutiko, kad vos tik Lietuvoje pasirodė naujasis Volvo V40 Cross Country, gavome progą iš arti susipažinti su šiuo automobiliu. Net nežinančiam nieko, vos prieš akis išvydus šį paaukštintą, papildomomis plastmasėmis „kaustytą“ V40, iškart pasidaro aišku, kad jam priklauso garsusis prierašas „Cross Country“. Tad kuo jis pranašesnis už įprastą V40?

Pirmiausia į akis krinta akivaizdūs išvaizdos skirtumai: 4cm aukštesnė bazė, jau minėtas arkų, slenksčių „apkaustymas“, gerokai didesni ratai (taip pat ir aukštesnio profilio padangos). Priekinis buferis taip pat atrodo gerokai agresyviau. Šis Volvo tiesiog rėkte rėkia, kad jis yra varomas visais 4 ratais. Deja, šis malonumas kol kas galimas tik su T5 benzininiu varikliu. Sklinda kalbos, kad kiek vėliau Volvo pristatys visus varomus ratus ir naujai pasirodžiusiems varikliams, tarp jų ir dyzelinu varomiems.
Viduje akivaizdžiausias ženklas – dviejų spalvų odinės sėdynės, sutinkamos XC klasės mašinose, tuo tarpu skydelis, centrinė konsolė jau matyti įprastame V40.

Daugiau skaitykite


KOMENTARAI
Komentarų dar neparašyta.
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 5/10 (316 balsai )

2024 © Visos teisės saugomos.