„VOLVO CONCEPT XC COUPE“

Parašė svirdulis · 2014 sausio 14 15:41:53 · 0 komentarai · 3092 Peržiūros · Spausdinti

Modernios galimybės ir šiuolaikinis saugumas, inspiruotas dabartinės sportinės įrangos. 

 

„Volvo Concept XC Coupe“ – dar vienas „Volvo“ koncepcinis modelis, inspiruotas modernios sportinės technikos konstrukcijų ir demonstruojantis naujos „Volvo“ platformos „Scalable Product Architecture„ saugumo galimybes. Šis automobilis skirtas aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms.

„Tie kas mėgsta ekstremalumą, ieško naujų emocijų bei iššūkių. Tie, kas nori visko viename, kas nori išskirtinių techninių galimybių, kurios siūlo aukščiausią laisvės jausmą ir saugumą,“ – sako Thomas Ingenlathas, „Volvo Car Group“ dizaino viceprezidentas.

“Volvo Concept XC Coupe“ yra ypatingai priderintas aktyviam gyvenimo būdui. Jo sugebėjimai puikiai integruoti į sofistinę išvaizdą. „Concept XC Coupe“ yra pasirengęs jus nunešti į nuotykių erdvę ir atgal,“ – priduria jis.

 

 

Tuo pačiu metu elegantiškas ir saugus 

 

Trys koncepciniai automobiliai yra sukurti parodyti naujos platformos „Scalable Product Architecture“  elementus: stabilumą, proporcijas ir iškiliausius dizaino elementus.

“Concept XC Coupe“ išmanioji inžinerija taip pat rodo kaip mes be kompromisų stipriname savo pasaulinio lyderio pozicijas saugumo srityje nemažinant dizaino galimybių, dydžio bei svorio.

Didelio stiprumo boro plieno ir naujų struktūrų naudojimo dėka mes galime tuo pačiu metu padaryti SPA automobilius labiau kompaktiškus ir saugesnius,“ – sako Thomas Ingenlathas.

Dviejų durų, keturių vietų „Volvo Concept XC Coupe“ turi stiprų ryšį su „Volvo Concept Coupe“. Tačiau didesni, 21 colio ratai, labiau akcentuotos ratų arkos ir aukštesnė stogo linija suteikia didesnio stabilumo įspūdį ir išsamesnę išvaizdos visumą.

Padidintas atstumas tarp prietaisų skydelio ir priekinės ašies yra taip pat labai stiprus vizualumo elementas.

 

 

Aukštųjų technologijų sportinė pavara 

 

Koncepciniame automobilyje yra moderni aukštųjų technologijų sportinė pavara. Tarp konstravimo idėjų šaltinių yra Švedijos bendrovė POC, kuri sukūrė aukštų techninių savybių pavarą sportiniam ekstremalumui.

„Keletas oranžinių detalių ir salono grafika kartu su matiniais guminiais moldingais, kurie apima galinę automobilio dalį, prideda dizainui funkcionalią išraišką,“ – sako Thomas Ingenlathas.

 

Ieškodama tinkamos pusiausvyros tarp estetikos bei funkcionalumo, dizaino komanda suteikė automobiliui ir tradicinių SUV elementų, tokių kaip šoniniai moldingai, apsauginiai, apatiniai, modernaus dizaino skydeliai.

 

T- formos DRL žibintai

 

Kaip ir „Volvo Concept Coupe“, “Volvo Concept XC Coupe“ priekio dizainas pasižymi nauja variklio dangčio išvaizda, „plaukiančiomis“ variklio apdailos grotelėmis, T- formos DRL žibintais. Galiniai žibintai taip pat išsiskiria naujo „Volvo Cars" stiliaus dizainu.

„Abu koncepciniai automobiliai rodo, kaip mes dabar galime kurti mašinas. Mes prie „Volvo“ markės pridedame emocinę vertę su ramiu, tikru grožiu, kas yra skandinaviško dizaino bruožas,“ – aiškina Thomas Ingenlathas.

 

 

Kurtas didžiuojantis XC paveldu 

 

"Volvo Cars", 1997 m. pristačiusi „V70 Cross Country“, atvėrė kelią į visai naują segmentą. Nuo tada modelių gama buvo nuolat plėtojama. Šiuo metu darbas tęsiamas – nuo „Volvo V40 Cross Country“, XC60, XC70 iki XC90.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje.


KOMENTARAI
Komentarų dar neparašyta.
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 5/10 (212 balsai )

2023 © Visos teisės saugomos.